Aivan ihana kokemus

joka nyt saa hyvällä omalla tunnolla tutustua uusiin miehiin. Omalle miehelle olit ollut tylsä köntys, nyt saat ihailua ja tunnet olevasi nainen, seksikäs ja kiinnostava,
41296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Avioliiton aikana pidin vaimoani rakkauden jumalattarena ja kertakaikkiaan aivan selittämättömän kauniina ja seksikkäänä. Nyt kun on kuljettu jonkin aikaa eri teitä, näen hänet sellaisena kuin hän on. Normaali 35v nainen joka nukkuu liian vähän eikä sittenkään pidä itsestään aivan parasta mahdollista huolta. Luulisi että hän olisi oikein puhjennut loistoon kun pääsi avioliitosta eroon, mutta ei sitten näköjään. Tai sitten se vain ottaa vähän enemmän aikaa kun olin ajatellut.

Äänestä
  • naisena on ap:n kaltainen kokemus - vapauttava tunne. Mies tätä eroa ensin ehdotti ja nyt olen sen itsekin hyväksynyt. Suht sovussa hoidettu juttu ja omaan kotiini pääsen ihan kohta. Tuntuu, että kaikki on uutta ja mielenkiintoista. Olemuksessani on uutta virtaa ja hymy on herkässä. Sovin jopa tapaamisen kuntokoulun personal trainerin kanssa ensi viikolle. Jees!

    Äänestä

Kyllä vapautuminen ahdistavasta suhteesta usein näkyy ulospäin; nainen varsinkin näyttää ystäviensä mielestä vapautuneelta ja paremmalta. Ei avioeron tarvitse merkitä sitä, että ollaan murheen murtamia marttyyreitä seuraavat viisi vuotta.

Joskus tuntuu, että etenkin naiset ovat kauniimpia j a vapautuneemman oloisia jo silloin kun heidän miehensä on vain poissa näköpiiristä, esim. työmatkalla. Tässä herää kysymys, millainen vankila avioliitto oikeastaan onkaan...

Äänestä

krupsahdat etkä kiinnosta enää ketään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uskolliselle , petettylle v... kirjoitti:

joka nyt saa hyvällä omalla tunnolla tutustua uusiin miehiin. Omalle miehelle olit ollut tylsä köntys, nyt saat ihailua ja tunnet olevasi nainen, seksikäs ja kiinnostava,

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu