missä voi suorittaa lävistys kursseja?

haluaisin tietoa lävistys-tatuointi -opetuksesta?
olen sairaanhoitaja ja haluaisin opetella lävistystä. olen kullut ,että on jotain kursseja-vaiko kulkeeko taito kokeneelta kokemattomalle.kiitos odotan postia
3490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

www.igor.fi Siellä oli lävistyskurssista.Ittelläki hiillostais,hinta vaan pienonen este.

Äänestä

Yazka sivuilta löytyy tietoa.. kannattaa myös kokeilla googlettaa... itsekkin lävistys kursseista kiinnustunut, mutta ne maksavat vain niin tavattoman paljon..

Äänestä

toki tietoa yhdys sanoista voi yrittää siirtää myös tällä tavoin kokeneelta kokemattomalle. onnistuneekohan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lävitys kirjoitti:

haluaisin tietoa lävistys-tatuointi -opetuksesta?
olen sairaanhoitaja ja haluaisin opetella lävistystä. olen kullut ,että on jotain kursseja-vaiko kulkeeko taito kokeneelta kokemattomalle.kiitos odotan postia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu