HIUSTENPIDENNYSTÄ JYVÄSKYLÄSSÄ

Onko kellään tietoa tehdäänkö viitaniemen ammattikoulussa hiustenpidennyksiä ja jos tehdään niin mihin hintaan ja onko kellään kokemusta työn jäljestä?
Mikähän mahtaa olla kampaamoiden hinta tänä päivänä?
4322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mahtaa olla puhelinluettelo?







TROLLI!

Äänestä
  • Vaikeaa uusavuttomille,helpompi kirjottaa nettiin ja odottaa vastausta 2viikkoo täältä =).

    Äänestä

  • EI UUSAVUTON kirjoitti:

    Vaikeaa uusavuttomille,helpompi kirjottaa nettiin ja odottaa vastausta 2viikkoo täältä =).

    ASENTEET KOHDILLAAN MUTTA KIITOS,KIITOS....!!!

    Äänestä

sinetti pidennys aitohiuksilla on n.500€ kampaamoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ÖKKÖ kirjoitti:

Onko kellään tietoa tehdäänkö viitaniemen ammattikoulussa hiustenpidennyksiä ja jos tehdään niin mihin hintaan ja onko kellään kokemusta työn jäljestä?
Mikähän mahtaa olla kampaamoiden hinta tänä päivänä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu