vastailkaapas jos joku on löytänyt jostain.
Vastaukset 13
- ja mene
liiviliikkeeseen. Täältä et niitä löydä. Liiviliikkeessä asiantuntijat opastavat sinua ja jos jotain ei löydy, aina saa tilaamalla.
Eiköhän jätetä jo loppuunkaluttu liiviaihe!- * * * * *
on nämä neljäsosaliivit?
- Meikis
Onko ihan pakko kaluta näitä liiviaiheita jos olet saanut tarpeeksesi???? Johan otsikosta saat selville, ettei voisi SINUA vähempää kiinnostaa. Tee jotain järkevämpää ja kalua vaikka omaa nilkkaasi, mikäli negatiivisuudeltasi edes taivut.
Meikis kirjoitti:
Onko ihan pakko kaluta näitä liiviaiheita jos olet saanut tarpeeksesi???? Johan otsikosta saat selville, ettei voisi SINUA vähempää kiinnostaa. Tee jotain järkevämpää ja kalua vaikka omaa nilkkaasi, mikäli negatiivisuudeltasi edes taivut.
keskustelupalstan ajatus lienee keskustella eri asioista aiheen puitteissa. Liivit ovat osa pukeutumista ja sillä siisti.
VAi onko tarkoitus käydä kaikki osa-alueet kerran läpi ja sitten antaa keskustelun hiipua?
- hali-016
Halilta löytyisi 3/4 liivi isommallekkin rinnalle.
Tämän palstan väki on vain niin rajoittunutta, että kun minä reissaan ympäri suomea näitä myymässä, kukaan ei uskalla pyytää poikkeamaan.
eilen/toissapäivänä olen ajellut Helsingistä Ouluun ja olisin voinut välillä pysähtyä liivejä esittelemään.- ennen tiennyt
että voi kutsua esittelijän vain itseään varten. Olen aina ajatellut että pitää olla porukka, ainakin muutamia. Kyllä minä voin tämän halin tavata, mutta miten saa yhteyden?
Minkä hintaisia liivit on? - hali-016
ennen tiennyt kirjoitti:
että voi kutsua esittelijän vain itseään varten. Olen aina ajatellut että pitää olla porukka, ainakin muutamia. Kyllä minä voin tämän halin tavata, mutta miten saa yhteyden?
Minkä hintaisia liivit on?No periaatteessa on aina mukavampaa jos on porukkaa, mutta miksei voisi järjestää yhden naisen kutsuja?
Minä vaikutan Pohjois-suomessa, mutta liikun paljon. Sähköpostitse saa yhteyden [email protected]
liivien ksekihinta on 63€
- MadderMaxiina
tai halin mainitsema3/4?
- hali-016
Itseasiassa minä en kyllä yhtään tiedä, mitä aloittaja tarkoittaa 1/4:llaan.
3/4 tarkoittaa kuitenkin ei-täyskupillista-liiviä, eli ns. puolikupillista. - MadderMaxiina
hali-016 kirjoitti:
Itseasiassa minä en kyllä yhtään tiedä, mitä aloittaja tarkoittaa 1/4:llaan.
3/4 tarkoittaa kuitenkin ei-täyskupillista-liiviä, eli ns. puolikupillista.Kiitos hali selvennyksestä.
- Klomppi
Täälät vaikka mitä! http://liivia.messiah.ath.cx/
- MadderMaxiina
Muutama tuote, hotmail-osoite, ei ly-tunnusta... Ei kiitos.
- Beatea
Kokeile uutta Beate Uhsen myymälää Hesan Iso-roba 16:sta.
Siellä on myös XL kokoja saksalaisella mitoituksella, joten lähelle osunee.
Mallisto lienee soveltuva, kun kerran 1/4 mallia haet.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2342057
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601204- 201115
- 41746
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125706Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤227678Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa205622- 51475
- 38448
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42432