Cooperin testi Tampereen seudulla

Kiinnostais hakea ljk:hon ja hakemukseen pitäisi liittää todistus suoritetusta cooperin testistä. Onko kellään tietoa avoimesta cooperin testistä, joka järjestettäisiin parin kuukauden sisään Tampereen lähellä.
3839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

varalasta kannattaa kysyä.

Äänestä

UKK:n sivuilta kannattaa kans tsekata

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ljk 2007 kirjoitti:

Kiinnostais hakea ljk:hon ja hakemukseen pitäisi liittää todistus suoritetusta cooperin testistä. Onko kellään tietoa avoimesta cooperin testistä, joka järjestettäisiin parin kuukauden sisään Tampereen lähellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu