mutta eipä monikaan ota kantaa. Odotan innolla että Koltta/Kaija panee paskajutun liikkeelle ja vielä innokkaammin ootan niitä jotka älähtävät.
Koltta puhuu asiaa!
Palstan seuraaja
6524
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
on tehty ihan asiapitoisia alotteita niin kumpaanki on 2 vastausta tullu. Sitte ko alottaa jonku ihan perseestä revityn jutun niin on rakkikoirat räksyttämässä.
Siitäpä voi jokkainen vetää johtopäätöksen että mikä aihe tällä palstalla kiinnostaa.
vaan lähinnä ärsyttää!!!
Wuf! Sama ilmiö on mm. paskalehdistössä, ärsyttävimpien tyyppien jutut ovat lööpeissä ja ne taitaa ollakin ne myyntivaltit.
Minä vaan olen miettinyt että ovatko James & Kaija suorittamassa jotain eläinkoetta palstalla hengaileville?? Jotta kuis paljon sieltärevittyjä juttuja kommentoidaan? Sitä että oletko tai oletteko en tiedä, täällähän voi yhellä nikillä haistattaa ja toisella kiittää - samasta asiasta. Kukaan ei sitä voi tietää paitsi IP-tarkistaja. Pääasia kai että itse sen vielä tietää.
Jonnekki pittää enerkia purkaa....
Potkuriepu ei oo sama ku mie.
Ei täälä saa vissiin puupää puupäää..huutaa, eli huuan IIPEEIPEEE ja ottakaa selevile..emmee oo yks ja sama hlö..sukua tosin ollaan.
mistä mie saan sinun? oman löysin.
Sie puhut asijaa.
Yksi negatiivinen asia kiinnostaa ihmisiä enemmän kuin kymmenen hyvää. Just nää iltiksien lööpit. Kuka lehen ostaa jos otikoissa on jotain positiivista, seiskan kannet myös huutaa aina pelkkää negatiivista. Ihimiset tykkää ko toisila mennee huonosti, tuntuu omakki murheet pienile ko esim. luki että matti löi merviä jalakalampula.Mulla ei ole etes jalakalamppua, ja onneksi ei olekhan, sillä voipi joku lyyvä minua.
Monela nikilähän voi tosiaan kirijotella, en jaksa kuitenkhan olla niin tollo että semmosseen alakasin. Eikä mulla ole aikaakhan semmoshen.Ennemmin molen tämmöselä nikilä täälä ko vaihtelisin koko ajan, eihän sitä muista mitä on kirijotellu jos eri nimelä koko aika kirijottaa. Ei ole pelekoa mulla että joku moittii tms. Ko jos ihiminen ei ymmärrä lukemisen ymmärtämistä niin se ei ole minun ongelma. Vastuu on lukijalla.
Eipä täsä muuta.