Onko enää olemassa herrasmiehiä joita kiinnostaa naisen hellävarainen kohtelu?
Naisen Hyvinvointi
i'm a little witch
9859
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
He ovat naimisissa.
Toki on! Hellävaraisesti hivauttaen avokämmenellä tai nyrkillä ;) No ei tietenkään mielummin Valitsee tuon oikean hellävaraisen kohtelun.
Saattaisi ollakin sellaisia herrasmiehiä olemassa, mutta ei naisia kiinnosta hellävaraisuus. Sen olen itsekin huomannut, että nykynaisten seurassa kannattaa olla röyhkeä ja itsevarma kusipää. Naiset aina suuttuvat meikäläiselle, mutta parin päivän päästä ne taas soittelevat perään. Naiset kaipaavat kunnon vastusta eikä mitään lemmenlurituksia.
ei vain ole tullut sellaista naista eteen joka ansaitsisi hyvää kohtelua
saa naisia.
Klitoris kuin klitoris saa minulta rakastavan ja hellävaraisen käsittelyn.
Jep, kyllä meitä löytyy!
Onhan meitä herrasmiehiäkin jäljellä. Meidän ongelmamme on vain se, että me päädymme herkästi ystävät-lokeroon, sillä emme kehtaa tyrkyttää itseämme erityisen röyhkeästi. Parisuhteisiin me päädymmekin useimmiten puolivahingossa, kun nainen joku päivä huomaa millainen mukava mies hänen nenänsä alla on istunut vaikka kuinka kauan.
Naisten kannalta toinen ongelma on, että meidän vaihtonopeutemme on hyvin alhainen, johtuen siitä, että parisuhteemme kestävät pitkään ja ovat tasapainoisia. Näin ollen meitä on suhteellisesti aika vähän vapaalla jalalla.
Kunhan hinnasta sovitaan :)