Olen aina pitänyt naisten tasoa suorastaan järkyttävän alhaisena, varsinkin täällä netissä. Mutta kyllä miehetkin näyttävät osaavan:
http://www.aftonbladet.se/vss/karleksex/story/0,2789,876428,00.html
Itse en kyllä menisi kenenkään elätettäväksi. Ero kun tulee niin on sitten ihan tyhjän päällä.
http://www.aftonbladet.se/vss/karleksex/story/0,2789,876428,00.html
Itse en kyllä menisi kenenkään elätettäväksi. Ero kun tulee niin on sitten ihan tyhjän päällä.
Vastaukset 4
Vanhimmat
käytännössä. Abt puolet miehistä joihin olen törmännyt on arjen loisia. Vaikka olen kiltti ja vieraanvarainen niin johan tässä on opikseen ottanut, kovin montaa kertaa ei tarvi kyläillä jos aina tullaan tyhjin käsin.
Miksi pidät naisten tasoa alhaisena, varsinkin netissä?
Jos vaivaudut vähän katsomaan tuolta treffisivustolta naisten ja miesten kuvia niin luultavasti huomaat sen minkä minäkin olen huomannut, että miehet ovat aika karmean näköisiä verrattuna saman ikäisiin naisiin. Tämä ei koske aivan nuoria sillä heistä kyllä löytyy hyvännäköisiä kummastakin sukupuolesta.
Sama juttu on myös profiilien tekstien suhteen. Miesten profiileissa tosi paljon sekä kirjoitus- että yhdyssanavirheitä. Monista myös paistaa aivan selkeä junttimaisuus, anteeksi vaan!
Miin, ja tuossa jutussa ollut naisen kuva oli ihan varmasti juuri sitä mitä nämä ressukkamiehet täältä hakevat:=)
> Miesten profiileissa tosi paljon sekä kirjoitus-
> että yhdyssanavirheitä.
>>>> Miin
Taitaa tuo kirjoitusvirheiden teko onnistua ihan molemmilta sukupuolilta?
Vea mjitä?
Tunnistitko itsesi?