SOPRANOSIN tunnari!!

Osaako kukaan kertoa mikä on Matthias Weberin kappaleen nimi mikä soi Sopranosin tunnusmusiikkina? Yritin itse sitä etsiä, mutta en löytänyt mistään nimeä kyseiselle kappaleelle.
Kiitoksia jo etukäteen jos joltakin tähän löytyisi vastaus.
2588
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

www.nelonen.fi/musa

Äänestä
  • Juu sieltähän se löytyi.. Olen ilmeisesti hiukan tampio kun en sieltä sitä aikaisemmin läytänyt. Eli kiitoksia kovasti avusta. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


paulus kirjoitti:

Osaako kukaan kertoa mikä on Matthias Weberin kappaleen nimi mikä soi Sopranosin tunnusmusiikkina? Yritin itse sitä etsiä, mutta en löytänyt mistään nimeä kyseiselle kappaleelle.
Kiitoksia jo etukäteen jos joltakin tähän löytyisi vastaus.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu