Tein Mensan kotitestin tulos 152 hei ettäs tiedättä!
OLEN ÄKYLÄS
Kaarlo
201260
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
kun et sanaa ees oikein osaa, hahahha!
Kävin testitilaisuudessa ja sain vain 139. Joten saanen nuolla saappaasi.
Tuohan on hyvä tulos ... olet selvästi keskimääräistä älykkäämpi. Itse sain 147.
mä sain tulskeksi 186.
olet tymyhä.
Mutta saitte mut ainakin nauramaan makeasti :)!
En oo tyhmä. Ei se et saan jotain tyyppii vähemmän tarkota et oisin tyhmä hei riippuu mihi vertaa!
Hienoa Kaarlo. Nyt se on sitten todistettu. Olet älykäs :).
Toi kotitesti on vaan suuntaa-antava hei käyn viel tos kuhan ehin ni siel virallisis testeis! Tuun vast sit nauraa teille ku oon Mensan jäsen hei!
jo tyhmyyttä tuollainen? Itse en saisi mitään kiksejä siitä, että pahoittaisin tietoisesti jonkun mielen.
Eihä se mun vika oot et ootte niin tyhmii hei minkä mä sille voin?
kyllä tietäisi mitä sille voi, hei!
Lyön vetoo hei ettet pysty laskee pääs mikä o 8464 neliöjuuri! Mä pystyn mut mä oonki hei koht Mensan jäsen!
Keksi ny saatana päästäs joku vaikeempi, hei!
Kuha pääsen sinne testeihi ja liityn Mensaa ni nauran sullekin hei kuis sit suu pannaa?
liittyy hei mensaan! Mutt, jos ne ei sua huoliskaan, mitä sit? ... vai aioksä sä sanoo niill, et,:"Ette te oikeesti voi näi hyvää miäst sisäpiiri ulkopualelka jättää hei!" .... jos ny kumminki pääset, ni sanotaan sitt siell, ett morjens! Nimittäin, ku mä oon jo mensas ja voi mä sit ehkä vihjat niill siäl, ett sä oot mun kaveri, vaikk oikeesti ett ookaan hei! Sitt sull o ehkä paremmat mahkut pääst mukaa.
Kato ku ainoo pääsyvaatimus o hei et saa testist 148! Et tasa oo missää Mensas jos et tota tiiä hei et oopa vähä hiljempaa siel hei!
käytetää ... ite sain 156. Ei paha! Toi 148 vastaa sill toisell asteikoll 133, mitä käytetää enempi tual rapako toisell pualel. Tääll käytetään kattellii.
15,2? Vai peräti 1,52?
Tiedustelen minä ..
Tuolt voi tilaa sen kotitestin hei! Kustantaa 10 eeroo jos lähettää se niille tarkistettavaks mut o hei sen arvost! Ja sen voi sit vähentää hei varsinaise testin hinnast ku käy tekee sen et käytännös ilmast hommaa hei!