ipod 30gb video + belkin tune fm

FZ75-BLK tollainen vehje itellä. Kun sen kytkee autoon niin alkaa jatkuva kimeä piip ääni kuulumaan kaiuttimista. Mistä tämä mahtaa johtua?
1255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olen kiinnostunut tosta belkin tune fm:stä.
aattelin kysyy et mistä se saa virtaa.
eli pitääkö olla tupakansytytin kokoajan kii
vai toimiiko myös ilman sitä??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä kirjoitti:

FZ75-BLK tollainen vehje itellä. Kun sen kytkee autoon niin alkaa jatkuva kimeä piip ääni kuulumaan kaiuttimista. Mistä tämä mahtaa johtua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu