Voi että olit kaunis. Kiva kun oltiin porukalla ulkona ja sää tulit mukaan. En ikinä varmaa olis sun veroises mutta suhun katsoin ja kiinni jäin. En mitään kauniinpaa ja ihananpaa tiedä kun sinut. Jättäisin avokkini koska vaan sun takas. Mut sä et mua huolis.. ? mut ne katseet ja keskustelut mitä käytiin läpi. Voisin vaikka lyödä vetoa että olet kiinnostunut musta. Flirttailet nainen mulle töissä. mut mikset tule juttelemaan...? tiedän että tää on hankalaa kun ollaan samassa työpaikassa. olisko asiat toisin jos oltas tavattu muissa merkeissä? Olet niin kaunis ja nuori.. (meidän ikä luokkaan verrattuna).. uskomatonta.. ens duunipippaloissa uusiks..? ;)
Mikä ihana perjantai!
hullaantunut... (m)
61366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
*jättäisin avokkini koska vaan sun vuokses*...just joo.sika.
silloin liikenteessä työporukan kanssa mutta missäpäin Suomea sä olìt?;)
Missäspäin itse vietit iltaa työkavereidesi kans..=) jos kyseinen henkilö on lukenut ton ekan kirjottaman viestini.. pitäis sen kyllä arvaa kenestä puhutaan... ;)
Missäspäin itse vietit iltaa työkavereidesi kans..=) jos kyseinen henkilö on lukenut ton ekan kirjottaman viestini.. pitäis sen kyllä arvaa kenestä puhutaan... ;)
joten ohi meni...
Toivoisinkin viestin koskevan minua. Olen kiinnostunut, tietenkin...