Reebok 5K Pump kokemuksia?

Elikkä onko jollain kokemuksia kyseisestä luistinmallista, onko hyvät? Onko esim. se ilmalla täytettävä takaosa hyödyllinen vai kenties ihan turha?
55042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Luistimet ovat ihan älyttömän hyvät..Mielestäni olen ihan ok luistelija vedin 2 viime kautta ccm vector 6.0:lla ja loppuunterotetuilteril..noilla pystyin tehä kaikenmailman kiekurat ja sun muut jutut..mut sitku sain RBK 5k pump niin nythä nmä suorastaa lennän tuol jääl..luistelu parani huomattavasti jopa itse tunsin muutoksen...kyllä siitä pumppu jutusta on iha hyötyy...mene, osta ja koita niin tiedät itse sopiiko luistimet sinulle parhaiten...

Äänestä

ne on paarhaat tähän asti mulla olevat luikkarit

Äänestä

Tuntuu hyvältä jalassa ja aika keveet juniori luistimet... ''MUTTA''... silti ilmatyynyt hiukan ylimainostetut

Äänestä
  • nuo ovat maailman parhaat luistimet mulle... öö en osaa enempää kuvailla. :)

    Äänestä

Vedän vielkin näillä ja just soiteltiin Dallasista, ett Hine tarvis vähän jeesii siel. Löin stetsonin jo Samsoniteen ja just tsekkailen lentoja 🙌

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mmp234 kirjoitti:

Elikkä onko jollain kokemuksia kyseisestä luistinmallista, onko hyvät? Onko esim. se ilmalla täytettävä takaosa hyödyllinen vai kenties ihan turha?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu