Laitoin profiilin suomi24:seen noin kuukausi sitten. Uskomatonta, mutta joka toinen yhteydenotto on ukkomieheltä eikä niissä todellakaan toivoteta mitään "hyvää päivää kirvesvartta" meininkiä tai itse asiassa sitä vartta just olis tarjolla. Jokainen näistä kaiken lisäksi uskoo olevansa taivaallinen rakastaja..no huh huh sentään. Voi vaimoparkoja..
Voi vaimo parkoja
uskomatonta mutta..
113336
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
se vain on niin, että VAIN SEXIseuraa miehet täältä hakee .
Hei!
Huomaahan se positiivinen puoli, että ne kaverit ovat puhtain paperein liikkeellä, jotka kertovat olevansa aviossa ja hakevansa vain seksiseuraa!
Tuplaa määrä, niin olet lähempänä totuutta!
Ja sitä paitsi, on olemassa naisiakin, jotka haluavat vain seksisuhteen. Siinäpähän on peli sitten selvä alusta saakka. Nämä ilmoittavat miehet ovat kiintyneitä/rakastuneita vaimoihinsa, eivätkä aiko kuuna päivänä suhdettaan katkaista. Ovat vaan reiluja ja kertovat sen heti kättelyssä.
se on..
Pettäminen rehellistä? Johan on aikoihin eletty. Nykyajan ihmisillä on moraalikäsitykset pahasti pielessä jos pitää pettämistä normaalina. Huh siunakkoon.
Herätkää Hyvät Ihmiset !
Missä on MORAALI ??????????????????????????????
Tuntuu,että treffipalstan tyypit tosiaan pitää
normaalina PETTÄMISTÄ !!
se ei ole normaalia EIKÄ SALLITTAVAA koskaan !
ei ole koskaan oikein eikä rehellistä peliä.
Onko täällä kaikki kadottaneet OIKEAN ja VÄÄRÄN?
ukkomiehet hakee täältä seksiseuraa?
Pysyisivät vaimojensa luona kotona, niin moni aviolitto pelastuisi.
Tai menkööt reberbahnille seksiä hakemaan.
Aviossa olevat pitävät sinkkuja varmaan niin epätoivoisina että luulevat että joku pelkkä seksisuhde saa heidät kiljumaan riemusta..Sinkun näkökulmasta siinä ei ole mitään .. Seksiä saa tässä maailmassa niin paljon kuin haluaa.. toista se on saada suhde jossa kummatkin kunnioittavat toisiaan eivätkä hypi vieraissa. Naimissa olevat..pitäkää huolta vaimoistanne/aviomiehistänne ettei tarvitse vongata muualta.
Vieläkö jollakin on käsitys että varatut hakevat seksiseuraa vain sen takia ettei kotona saa?Voi,voi.Vaikka kotona olisi lempeä yllin kyllin tarjolla niin sellainen ihminen joka haluaa pettää tekee sen vain seikkailun halusta eikä seksin puutteesta!Ja sehän on vahna viisaus että helpompi vahtia säkillinen kirppuja kuin puolisoa.
olen sinkku, ja nautin olostani näin .
Palstalla moni tosiaan luulee,että vain seksi on se tavoiteltavin juttu. Näin ei ole. Kyllä viisaat ja oikealla henkisellä tasolla olevat sen tietävät.
Sinkusta muutun, kun rakkaus kohtaa ja se on molemminpuolista. Tähän saakka se on ollut vain yksipuolista..
me kaikki sinkut etsitä vaan seksiseuraa..Kyllä minä ainakin tykkään vaan etsiä kivaa juttuseuraa.
Minusta chatit on tarkoitettu vaan sinkuille, eikä pettäville puolisoille, koska pettäjä on se varattu, joka vonkaa ei sen puoliso.