Kaikilla kakkosilla

Heillä on skitsofrenia eli jakomielitauti. He jakavat mielellään itseään ja tartuttavat tautia.
5469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No just joo, siinähän se kommentti tuli. Ja takuu varmasti joltain pihtarieukolta joka säälistä antaa ukolleen perinteisesti jouluna ja juhannuksena! Juuri tuollaisten pihtarien mielestä kaikki naiset jotka pitävät miehistä ja seksistä, ovat jakomielitautisia! heh hee...katsopas kun jotkut naiset osaavat myös antautua eivätkä pelkästään antaa! siinä on se ero! Voi jessus miten IHANAA on olla jakomielitautinen...nam nam,kohta saan taas namia...

Äänestä
  • ...ole sillä sun miehelläs. Hänhän jakaa itseään kahteen eri suuntaan. Varsinainen kahtiajakautunut persoonallisuus. Yhdelle uskottelee yhtä ja toiselle toista. Taittaä itsekin lopulta uskotella itselleen olevansa kaksi eri persoonaa. Rakastaja ja kunnon aviomies.

    Äänestä

Jakomielitauti ja jakorasiatauti!!!!

Luulee,että elämä on vain panemista-
Johan siihen kyllästyy tosi mieskin.

Äänestä
  • Sinä se vaan jaksat olla samaa mieltä itsesi kanssa. Vastailet omiin viesteihisi. Eikö ne ota jo sulta konetta pois siellä sairaalassa?

    Ota hei lääkkeet. Unohda 58 vuotias miehesi, jonka kanssa olet 14 vuotta ollut, ja jota et selkeästikään pysty ikinä unohtamaan, koska hän vei rahansa nuorelle lääkärille.

    Sori sulle. Hullu.

    Äänestä

  • samaa mieltä kirjoitti:

    Sinä se vaan jaksat olla samaa mieltä itsesi kanssa. Vastailet omiin viesteihisi. Eikö ne ota jo sulta konetta pois siellä sairaalassa?

    Ota hei lääkkeet. Unohda 58 vuotias miehesi, jonka kanssa olet 14 vuotta ollut, ja jota et selkeästikään pysty ikinä unohtamaan, koska hän vei rahansa nuorelle lääkärille.

    Sori sulle. Hullu.

    ruotuun.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on jakomielitauti kirjoitti:

Heillä on skitsofrenia eli jakomielitauti. He jakavat mielellään itseään ja tartuttavat tautia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu