Proteiinipatukan pisteet

Elikkäs millaisia pistemääriä menee proteiiniatukasta mis on 135,8 kcal, 10,3 g protskui, 13g hiilareita ja 4,3g rasvaa. Oli pakko saada jotain sapuskaa ennen jumppaa, ni olis kiva tietää paljoks tuosta menee.
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mikäli kysyt Painonvartioiden pisteytystä, niin se lieneen suuruusluokkaa 2 pistettä. 1 piste vastanneen 60 kilokaloria.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cyem kirjoitti:

Elikkäs millaisia pistemääriä menee proteiiniatukasta mis on 135,8 kcal, 10,3 g protskui, 13g hiilareita ja 4,3g rasvaa. Oli pakko saada jotain sapuskaa ennen jumppaa, ni olis kiva tietää paljoks tuosta menee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu