mikä on parhainta goottiudessa?
minun itseni mielestä se, että on jotenkin niin varma, ja voimakas olo.
ja se, että gootit on niin kauniita, ja älykkäitä.
goottityyli
4
708
Vastaukset
- hehhehheh
Älykkäitä gootit eivät ainakaan ole...
- gootti
kuinka niin eivät?
- Rynkyttäjä
gootteja on monenlaisia, kauniita ja rumia, viksuja ja hörhöjä.
- BubbleGirl
...se on se synkkyys ja dynaamisuus. Tulee tosiaan varmempi olo itsestä, kun saa kulkea raskaassa hameessa ja lepakohhihaisessa paidassa saatameikin kehystämänä.
Tietty porukka pysyy erossa ja tietty porukka saattaa tulla luokse. Toisaalta viihdyn välillä yksinäni ja tällä karkottaa ne ei-toivotut ihmiset. x)
Goottius on minusta kaunista, vaatteet ennen kaikkea. Vampyyrinkasvoinen mies ja nainen on ihanaa katseltavaa.
Lisäksi, kun oikein innostun, tulee jotenkin niin ihanan musta ja välinpitämätön olo. Eihän tuo tietenkään pidemmän päälle ole kivaa, mutta joskus on rentouttavaa vain istua tai sitten kulkea ympäriinsä ja tuijottaa suoraan eteensä. Jos joku sattuu katsomaan pidempään tai häiritsee jotenkin kulkuani, on suorastaan rakkiriemukasta suoda tälle läpitunkeva, hyytävä katse suoraan silmäkuoppien perälle.
Kuten aina sanon ja varmasti sanoo moni muukin: goottius on kaunista ja ihanaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774672- 1801977
- 1311686
- 1481265
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161161- 351066
- 78963
- 52926
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78892- 4858