Kumpi parempi valinta ?

iPod Nano 2 GB vai Creative Nano Plus 1 GB, kun kriteerinä on hankkia myös kohtuuhintainen ja toimiva autosoitin-adapteri ?
1283
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Millasen adapterin sä tarvittet. Nanoon saa aika lailla kaikkee maan ja taivaan väliltä.

Millanen soitin on kyseessä? Riittääkö miniplugiRCA liitännäisyys vai tarviiko päästä ohjaan iPodia ratilta?

Jos jälkimmäinen on oikeempi vaihtoehto, niin osta uus BMW. :D

Tossa on kaiken näköstä
http://www.google.fi/search?hl=fi&q=iPod nano car adapter&btnG=Google-haku&meta=

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Joulupukki kirjoitti:

iPod Nano 2 GB vai Creative Nano Plus 1 GB, kun kriteerinä on hankkia myös kohtuuhintainen ja toimiva autosoitin-adapteri ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu