Disco = Homomeininkiä

Kukaan hetsku ei sellaista gaypoppia kuuntele.
4697
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vain kaltaistesi ihmisten rajoittuneisuudesta ja homofobiasta...

Äänestä
  • Otan takaisin äsken sanomani.
    Viestini oli tarkoitettu Disko-bändille, ei musiikkilajille. Sorry.

    Äänestä

  • borat kirjoitti:

    Otan takaisin äsken sanomani.
    Viestini oli tarkoitettu Disko-bändille, ei musiikkilajille. Sorry.

    tässä tapauksessa, että alkuperäisen viesin kirjoittaja menee toiselle palstalle kertomaan mielipiteensä!

    Äänestä

Mitä ***vetin gaypoppia?! Juuri tuollaiset miehisyyttään korostavat taitavat olla oikeasti niitä homoja.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Borat Sagdiyev kirjoitti:

Kukaan hetsku ei sellaista gaypoppia kuuntele.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu