Onko kukaan kokeillut sitä voidemaista luomiväriä, pysyykö mitenkään edes kunnon pohjustuksen kanssa? Ennakkoluuloni on kovat kyseistä sarjaa kohtaan mutta olisihan sitä kiva testata...Mutta jos on ihan kökkö tuo luomari nii jätän kokeilematta :P
wet'n'wildin luomiväri
iipu
3409
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Mulla on Wet'n Wild voidemainen luomiväri, siis se tuubissa oleva. On tosi hyvä hintaisekseen, kyseinen sarjahan on kuulemma laadukas vaikka halpa. Eli suosittelen! Joku muukin oli kehunut tuota voidemaista luomiväriä, kesti kuulemma tosi hyvin luomilla, tietty pohjustus kannattaa aina tehdä ensin. Itse käytän irtopuuteria pohjustuksena ja kyllä se luomiväri kesti koko päivän. Myöskin levittyy tasaisesti.
Mistä löytäisin meikkisarjan??
Kerran taisin JKylän sokoksella pyöriä vaan ei osunut silmään.
Sokosella sitä myydään, myös JKL:ssä. Tosin tänään kun kävin liikkessä, olivat taas siirtäneet hyllyä ja tuotteiden määräkin näytti vähentyneen. Hyllyn toisella puolella oli Anytimen meikkejä. Ja itse hylly sijaitsee siis lähellä lumenen ja max factorin pisteitä.