Jos nainen on rakastettavan ihana

Nainen, jota ilman rakastunut mies ei voi elää, niin eihän sellaista naista mies jätä. PISTE JA LOPPU!
Mene Susan itseesi ja katsahda peiliin, jos vaikka löydät itsestäsi miinusta.
1590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

höpinöitä nämä plussat ja miinukset, joille aikuinen nainen nauraa kaksinkerroin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


fiksu yksilö kirjoitti:

Nainen, jota ilman rakastunut mies ei voi elää, niin eihän sellaista naista mies jätä. PISTE JA LOPPU!
Mene Susan itseesi ja katsahda peiliin, jos vaikka löydät itsestäsi miinusta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu