Menin baariin. Tilasin kolmostuopin. Menin pöytään. Join kolmostuopin ja poltin kaksi tupakkaa. Kävin vessassa. Menin pöytään missä oli 3 tyttöä ja yksi poika. Sanoin pojalle että kävisi hakemassa minulle yhden kolmostuopin. Poika sanoi että hänellä ei ole rahaa. Sanoin että ei se mitään. Annoin hänelle 4 euroa. Sanoin että hae tuoppi, pidän kyllä paikkaa. Hän meni, hyvä poika.
Yksi naisista oli erityisen hyvännäköinen, vähän kuin se susanna joka oli missiehdokkaanakin. En muista sukunimeä. Sanoin sille että haluatko saada tänä yönä oikein kovasti kyrpää anukseesi ja pimppiisi. Se sanoi että ei ole tottunut noin suoraviivaisiin kysymyksiin. Sanoin että ei se mitään, ei sulta kysytä oikeesti. Se oli että okei, heh, olipa yllättävä veto, heh.
Heh. Vittu kun mä sanon että nyt sitä keppanaa, missä se poika viipyy. Poju oli siellä tiskillä sönkkäämässä. Vitutti. Kysyin tältä missiltä että mikä on sun puhelinnumero. Sitten se antoi sen. Vitut mä sillä. Kysyin että jos mä soitan taksin, niin kuinka moni lähtee jatkoille. Heh. Ne kanat oli siinä että häh, hei siis d44. IhQ. Sitten se missi sanoi että "no miks eiiiii....heiiii...ihihihihihihihihihiiii....joooh".
Hienoa. Soitin siis taxin.
No ei siinä mitään. Okei se poika tuli sieltä tiskiltä vihdoin. Kysyin siltä että mikä kesti, sanoi että baarimikon sisko on sen tuttu, joten jutteli niitä ja näitä, okei....vitut siitä. Kiepautin huiviin tuopin, ja sanoin tytöille että nyt lähdetään. Ne oli että joooh okei.
Sitten mentiin taxiin. Minä etupenkille, koska maksoin, tytöt takapenkille, koska maksavat myöhemmin. Ajeltiin siinä sitten mersulla kevyesti. Tultiin kotipesälle. Porukka ulos autosta, ja mä vingutin visaa. Kiitos.
Mentiin sitten mun asunnolle. Tytöt oli että ihanaa, sulla on vaaleenpunaset sohvatyynyt. Olin että niin joo on, olen tyylikäs sälli. Tehkää itsenne kodiksi (vitun horot). Mikäs siinä.
Tää käy nyt kusella ja muutenkin laittautumassa, että ottakaa sieltä jääkaapista mitä haluutte, tulen kohta takaisin. Menin kuselle.
No ei siinä mitään. Loppuyö menikin sitten makkaraa piilotellessa. Mites teillä?
Haluan kertoa teille yhdestä yöstä
10
5113
Vastaukset
- ..........
sä kusit niin sä heräsit ja huomasit sen olleen vain kännisen unta ja sun kusseen omaan sänkyys.
- yön kuningas
En minä kussut sänkyyni. Yksi typy kyllä halus leikkiä suklaajuttuja, sanoin sille että tuolla kylpyhuoneen puolella vois onnistua. No ei siinä mitään. Siellä sitten ihmettelin että kuinka paljon kusta voi yksi kana pruitata. Kelpaa sitä silloin tällöin ottaa pari kultaista suihkua.
- päivän iljetys
yön kuningas kirjoitti:
En minä kussut sänkyyni. Yksi typy kyllä halus leikkiä suklaajuttuja, sanoin sille että tuolla kylpyhuoneen puolella vois onnistua. No ei siinä mitään. Siellä sitten ihmettelin että kuinka paljon kusta voi yksi kana pruitata. Kelpaa sitä silloin tällöin ottaa pari kultaista suihkua.
ja sä et oo ihan tältä planeetalta...juttu haiskahtaa ja paljon...oliskohan nyt vaan mielikuvituksen tuotetta??
- heppu3000
...ttu mikä urpo!
- Sandy''
Tytöt ja pojat eivät käy baarissa. Vaikka sinä kyllä ihan poikaselta kuulostatkin. Välillä sinun kaltaisten ihmisten säälittäviä hehkutuksia lukiessa alkaa oikein ihmettelemään, miten ihmeessä on olemassa noin naurettavia ihmisiä... kuka ne on kasvattanut ja missä... miksi heillä ei ole aivoja eikä selvästi minkään laista viehätysvoimaa?
- yön kuningas
L Ä S S Y N L Ä S S Y N. Taitaa lortolla omatunto soimata? Ettet vaan olisi ollut yksi niistä huorista mitä silloin sieltä ekin-baarista pokasin? Itsehän ämmät hehkuttatte sitä kolmen minuutin pelimiesmunaanne, mulla on sentään oikea jortikka. Ei pitäis olla valittamista.
- ihan
loistava juttu!!!
Repesin täysin!
Kiitos, että joksoit kirjoittaa tän, tää oli HYVÄ!!!- yön kuningas
Jatkoa seuraa kyllä...
- lasipiippu
Tää oli ihan törkeen hauska! Jatkoa pian!
- Panokarju
Vittuako ne kateelliset paksuperseet täällä inisee! Ette taida pillua saada, luuserit hähhäää!
Hyvä yön kuningas! Hienosti hoidettu!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy82022Huulitäytteet ja tekotisssit
Kylillä kulkiissa olen huomannut että tässäkin tuppukylässä on hameväki alkanut muokkaamaan ulkonäköään huulitäytteillä1101383Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1201165Sait mut mies heikoksi
Yllätti tämä asia nyt kyllä. Olet ollut mielessä koko ajan. Ei riitä pelkkä kevät nyt syyksi. Veit jalat alta. Pannaan m861054Vauvat syntyvöät vihan lapsina?
Kyllä on pimeä oppi, ja olen ollut täydessä pimeydessä opillisesti, että pienet lapset syntyisivät paholaisen lapsina. O661005Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8190902Unelma tilanne
Miten haluaisit, että tilanteenne etenisi tai miten toivoisit hänen lähestyvän sinua? Vai toimitko mielummin itse, jos j67775- 76740
Stefan Therman. Vakava syyte ja vankila uhkaa.
Nyt ei taida mies selvitä enää selityksillä.73622Iivarilla johtopäätösten aika
Kun veteraanipolitikko ja pumppuvoimalavastustaja Pikkarainen aloittaa eilen nähdyn ulosmarssin on Iivarilla johtopäätös36612