Elikkäs kysyisin kun en keskustelua löytänyt asiasta.
Löytyykö täältä parinkuntia joista toinen tai molemmat ovat töissä jossain määrin erotiikka alalla ?Kuinka puoliso hyväksyi alan?
Meillä molemmat ovat alalla ja hyväksyvät täysin toisen työt :)
Löytyykö täältä parinkuntia joista toinen tai molemmat ovat töissä jossain määrin erotiikka alalla ?Kuinka puoliso hyväksyi alan?
Meillä molemmat ovat alalla ja hyväksyvät täysin toisen työt :)
Vastaukset 10
Vanhimmat
olisi ammatti, josta tienaa edes kohtalaisesti.
Mun miehen ex oli strippari ja pirun hyvännäkönen.
Aina olin vähän kade siitä kropasta. Mä oli ihan tavallinen sairaanhoitajanainen ja hyvä ottamaan suihin ja nyt meillä on kaks lasta. Mun kroppa ei kyl edelleenkään vastaa edellisen muijan kroppaa. Pötsiä riittää, mutt edeleen osaan ottaa poskeen ;-)
joidenkin suhde ihan oiekasti perustuu suihinottoon! Hehheh... siinäpä sitä on suhteelle mahtava perusta! Varmaan lapsillekin mainio kasvualusta tuollaisen kaltainen suhde!=D
Oletko ystävä hyvä sitä mieltä että hyvä suihinotto on suhteelle erityisen tärkeä? Tarvitaan siihen paljon muutakin. Luulisi että sinulla sairaanhoitajana olisi muitakin vahvoja puolia ja muutakin annettavaa suhteelle.
Toivotta viestisi tarkoitus oli olla provokatorinen.
Suustako sulta ne kakaratkin syntyi? Kasvoivat varmaan mahalaukussa ja oksensit ne ulos...
Oikeasti uskon, että olet itse mies, joka on katsellut liikaa videoita suihinottavista hoitsutytöistä. Eihän kukaan nainen VOI olla noin tomppeli, että perustaa suhteensa pelkästään omaan suuhunsa ja naapurin naisen ulkonäköön.
Ehkäpä vastaaja vain halusi kärjistetysti osoittaa, että ei se hyvä kroppa olekaan miehelle kaikki kaikessa ja että hyvä kroppa ei takaa hyvää seksiä, joka taas on miehelle äärettömän tärkeä juttu suhteessa. Ja olipa vastauksessa ripaus huumoriakin mukana, ette tosikot vain sitä tajunneet...
Kumman hyväksyisitte paremmin, että miehenne olisi gynekologi vai strippari?!
stripparina olon hyväksyn helpommin.
tehty tuo asiasi.Kenties halusit vain kertoa, että tekin olette olemassa. Kenties strippibaarin ovimies ja strippari. Hienoa,että olette löytäneet toisenne, ihan tosissaan.Ihmettelenpä ainoastaan sitä, mitä sinä kenenkään mielipiteellä teet, tehän sitä elämäänne elätte.
Olen keskiikäinen ukkomies ja tykkään käydä
erotiikkaravintoloissa aina joskus.
Siellä on niin hyvänäköisiä tyttöjä
että melkein aina niihin rakastuu.