"kauneus on ainakin minulla valintaperuste nro. 1.
jos ei ole kaunis, en ole kiinnostunut.
sen jälkeen aletaan katsomaan luonnetta."
Niinpä niin. Vaikka miten aina miehet latelis kaikkea juttuja luonteesta, niin tähän se sitten kuitenkin aina joka kerta jää.
Mitäpä tuohon lisäämistä. Olen tosi kateellinen niille, jotka näyttää hyviltä ja vielä kehtaan myöntää sen. Näyttää siltä, et musta tulee huonon ulkonäön vuoksi vielä syystäkin katkera ja inhottavaluonteinenkin, mut tuskin silläkään on kellekkään mitään väliä, mähän nimittäin en ole kiinnostava, jos en näytä hyvältä. Eipä nuo mieheniskemistemput ole mitään kovin vaativia juttuja jos olis täydellisen näköinen. Sen jälkeen kumma kyllä saa aika paljon luonteenkin puolesta periks, jos näyttää hyvältä.
mitäpä tuohon lisäämistä
3
532
Vastaukset
- koskee miehiä
joten turha tuosta on sen suuremmin stressata. Toiset saa paremmat kortit elämään, mutta jokaisen on kuitenkin pelattava. Parempi vaan että yrittää pelata omillansa niin hyvin kun ne antavat periksi.
- tavallinen nainen
Sepä se, ei tarvi stressailla. Mitä sitä turhasta alkaa. Sama ei koske miehiä läheskään samassa määrin. Miehet katsoo ulkonäköä. Ja ne kauniit naiset sitten, joilla jotakin mahdollisuuksia koskaan onkaan katsoo kokonaisuutta. Muiden ei tarvi "stressata" eikä vaivautua, sen lisäksi et miehet ei kiinnostu, saa vain naistenkin vihan päälleen siitä, ettei jaksa kestää sitä eriarvoisuutta, ilman muuta heti leimautuu kateelliseksi ja inhottavaksi, ja lopulta kaikki ihmiset on vastaan. Parempi olis vaan ollu saada paremmat geenit, mut huono tuuri kävi.
Jokaisen ei tarvi pelata mitään, jos säännöt on sellaiset, että tietää häviävänsä joka tapauksessa. Ei ole kysymys mistään pelistä, jos lopputulos on määrätty ensimmäisessä säännössä. Mitä auttaa, jos tekee parhaansa, eikä sekään riitä? Kuka alkaa tahallaan päätään hakkaamaan seinään? seinä ei siitä hajoo, korkeintaan se pää. Ymmärrän lesboja tosi hyvin.
- Minäääää
Minä myös ymmärrän kyllä lesboja, mutten sinua.
Miesten iskeminen on kyllä paljon helpompaa kuin olettaisi. ITSEVARMUUS se on mikä moniin miehiin tehoaa. Itse olen ylipainoinen, enkä muutenkaan ollenkaan kaunis. Kyllä sitä silti onnistuu jos niin haluaa. Ei aina, tietenkään, mutta joskus silti. Eihän aina tarvitsekaan onnistua.
Jos ei oikeasti ole varma, se kuultaa läpi.
Ja, muista, että toinen tykkää äidistä, toinen tyttärestä..
Tottakai moni miehistä ottaa kauniin naisen tai sitten ei ollenkaan, mutta ei kaikille miehillekään ulkonäkö ole se alfa ja omega.
Tajuatko, että kun syytät geenejä, syytät samalla vanhempiasi. Turhaan niin teet. Ovatko sitäpaitsi vanhempasi mielestäsi rumia/ei kauniita?
Hyviä joulunalkuja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874158Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283127No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351348
- 10919
- 133911
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760