Hassua ettei kukaan kommentoi jani sievisen ja mari samuelsonin suhdetta, vaikka siinä nainen on hädin tuskin täyttänyt 20 vuotta ja mies on kohta 40. Mun pikkusisko on vuonna 88 syntyny, samanikäinen kun tämä mari, ja aika naiiveja mun mielestä vielä sen ikäiset tytöt.
noh, halunsa kullakin.
noh, halunsa kullakin.
Vastaukset 10
Vanhimmat
ja julkkikset ovat *Valkoisen Roskaväen* idoleja joita ei saa arvostella...
eikös sievinine ole itse joku 32 :) naisesta en tiedä.. ja mitäpä väliä.
.. vähempää kiinnostaa. Jos näen lehdessä juttua ko. pariskunnasta, sivu kääntyy pikapikaa.
Se tytsi (oli 20-v.?) on kuitenkin jo täysi- ikäinen, joten ei suhteessa musta sikäli mitään moraalista ongelmaa ole. Tulee kylläkin pakosti mieleen sellainen asia, että aika monelle pitkästä avioliitosta eroavalle heti eron jälkeen tavattu nainen on pelkkä "laastari", joka auttaa pahimman erosurun yli. Tiedä sitten, miten Sievisellä ( eikä tod. kiinnostakaan).
isänsä jälkiä.
on 32-vuotias. Minun matematiikallani se ei ole vielä lähellekään 40. Mari on 20-vuotias, joten hän on syntynyt joko vuonna 1985 tai 1986.
Jos minä, Janin ikäinen nainen ottaisin ja rakastuisin parikymppiseen poikaan niin johan siinä saisi kuulla moraalisaarnat kavereilta, vanhemmilta, sukulaisilta jne (onneksi en sentään ole julkisuuden henkilö).
Helvetinmoista kaksinaismoralistia koko touhu!
aatteleppa sen kakskymppisen pojanklopin onnea ja autuutta :)
niin naurettava kuvio jo syntyessään et mitä tota sen kummallisemmin kommentoimaan. Todennäköisesti Jani löysi henkisesti vertaisensa :-)
Joo on ne naivia tuon ikäiset naiset :)
Kun kattelee jotain Donald Trumpia tms... Eihän toi 12 vuotta ikäeroa ole loppupelissä paljoakaan. Mut tota laastari suhdettaminäki epäilen.