Heippa!
Olen itse nainen ja ihan mielenkiinnonvuoksi haluaisin tietää enemmän miesten naismieltymiksistä..
Eli tässä ois kolme eri nais tyyppiä a,b ja c, listatka ne paremmus järjestyksen.
A) Seksikäs, blondi, povipommi, pukeutuu yliseksikkäisin asuiin.
esim. Pamela Andersson
http://entimg.msn.com/i/gal/PamelaAnderson/aa_mtv_2188447755_400.jpg
b)klassinen, brunette, sopusuhtainen kroppa, pukeutuu tyylikkästi
esim. Catherine Zeta Jones
http://anjosedemonios.weblog.com.pt/arquivo/catherina2.jpg
C)luonnollinen, muuttuva tyyli:(milloin blondi,milloin brunette), ei mikän mallikroppa, mutta silti luonnolisen seksikäs, pukeutuu tilanteen mukaan, mutta ylensä rennosti.
esim. Shakira
http://i127.photobucket.com/albums/p126/colobellas/shakira/normal_shakira.jpg
Jos olisin mies mun järjestys olisi B,C,A
MIEHILLE: KUMMAN OTTAISIT?
36
5534
Vastaukset
- ottaisin
Joko c b a tai sitte b c a, paha sanoo, mut a ainaki viimäne. Tykkään enemmän bruneteista, mut noissa kuvissa shakira on kyllä kivemmman näkönen.
- Retku
Pamela on hirvee viritys.
- Ald-e
Jos noista ois ihan pakko valita, ni järjestys ois C,B,A
- Pertza
mutta omalla listallani olisi Salma Hayek, Sara La Fountain ja Krisse Salminen.
- kivat kivat
kaikki noi olikin suomalaisille tosi mahdollisia....
ja sit väitetään ettei ulkonäöllä ole mitääään väliä vaan se luooonnne.... - Vaikka vaikea oli valita
Voisi olla myös BCA. Pamela jää kuitenkin viimeiseksi.
- Ehdottomasti
Toi C on vähän tommonen naapurintyttömäinen? Semmonen mulle kiitti!
- Shakiran
ylivoimaa tässä kisassa.
- Shakira?
Huhhuh, ettäkö shakiralla ei ole mallikroppa? Täydellinen kroppa, naisellinen, kaunis. Mahtaa tämän kirjoittajalla olla hyvä kroppa, jos shakirassa on vielä parantamisen varaa!
- Näin on!
Eipä Shakiran kokoisia malleja taida juurikaan löytyä.
- alle 160
Näin on! kirjoitti:
Eipä Shakiran kokoisia malleja taida juurikaan löytyä.
Kyllä mallikroppa -termillä viitataan enemmän muotoihin kuinpituuteen. Ainakin näin miehen logiikalla.
- Mies myös
alle 160 kirjoitti:
Kyllä mallikroppa -termillä viitataan enemmän muotoihin kuinpituuteen. Ainakin näin miehen logiikalla.
Shakiralla on muotoja, joita et näe yhdelläkään mallilla. Eli minun miehisellä logiikalla mallin kroppa on laiha kuikelo, eikä naisellinen.. eli Shakiralla ei (onneksi) ole mallikroppa.
- Taas näitä
Lähinnä tässä haetaan sitä että kirjoittaja itse on vähän sinnepäin kun tuo B, tahtoo tehdä vaihtoehdosta C vähemmän houkuttelevan kuulosen ja blääh-blondeja hyii ja kalastelee itselleen itsetuntoa ;)
- mies..
Joku muu, ei nuo sytytä ollenkaan.
- ja kyllä tuon
Pamelan pitäisin koko ajan saatavilla. Jos sattuis, että jompikumpi noista ensiksimainituista alkais pihtailemaan.
- CCCC-C
C:C:C
- ottaisin
jos vain saisin.....
- ainoastaan
A. Blondit povipommit ovat niitä parhaita.
- a män
kuinka niin, kaikki on jotenkin typerän näköisiä....koitahan keksiä ihan kauniita naisia esimerkiksi....
valitettavasti noista en valitsisi ketään....mutta ihan kivan näköisen suomalaisen naisen voisin ottaa....öhöm jos siis olisin vaihtamassa omaani.....ja kaiken lisäksi noista yksikään ei puhu kanssani samaa kieltä...joten se siitä.
t:suomijuntti - isukki sanoi mulle
jo pienenä: "Kuules poika, hommahan menee sillä viisiin että ronkelit vähän nussii"
- vato retro
Silleensä.
- Musicman
Tosin BCA vaihtoehtokin on ihan hyvä. Sahkira on lahjakas ja upea mimmi. Ihmettelen tuota kommenttia vartalosta? Shakiralla on upea naisellinen latinovartalo, sitäpaitsi varmasti kovakuntoisin/aidosti hoikin koko porukasta. Lavalla riehuminen on rankkaa touhua liikkuu lantio tai ei. Ja Shakirallahan tuo näyttää liikkuvan!
- Ei epäillystäkään
että näin!
- mies vaan
C nyt vaan on niin söpö.
Et silleen. - näiden
kanssa pitäisi tehdä????
mutta noin äkkiä heitettynä sanoisin
B,C,A TAI C,B,A - Vai ekkö uskaltanu pistää
Andersson on jo aika rupsahtanut, Zeta Jones myöskin ja ainoa järkevä vaihtoehto on viimeinen. Joten kysymyksesi johdatteleva.
Jos Ancelica Jolie pistettäisiin messiin niin miehistä 90 % antaisi äänensä hänellä. Ja tähän 10% sisältyisi myös naisten soraääniä.- m/hki
Shakira todella ylivoimaisen selvästi hotein noista.
Ja Angelicaa en pistäisi kärkeen, ne ylitäytetyt huulet jotenkin tökkivät. Scarlett Johansson olisi eri juttu... - Ahh
m/hki kirjoitti:
Shakira todella ylivoimaisen selvästi hotein noista.
Ja Angelicaa en pistäisi kärkeen, ne ylitäytetyt huulet jotenkin tökkivät. Scarlett Johansson olisi eri juttu...Hot, hot, HOT!
http://www.beranger.org/misc4/scarlett-johansson-1280x1024-23322.jpg - viehättää?
Ahh kirjoitti:
Hot, hot, HOT!
http://www.beranger.org/misc4/scarlett-johansson-1280x1024-23322.jpgkertokaa kun ei ymmärrä...
- Ahh
viehättää? kirjoitti:
kertokaa kun ei ymmärrä...
Mielettömän kauniit kasvot, silmät, sensuellisuus, karisma joka välittyy leffoista...
http://i61.photobucket.com/albums/h45/s9300blog/Scarlett Johansson/SJ014.jpg - Ahh
Ahh kirjoitti:
Mielettömän kauniit kasvot, silmät, sensuellisuus, karisma joka välittyy leffoista...
http://i61.photobucket.com/albums/h45/s9300blog/Scarlett Johansson/SJ014.jpgKyky näyttää hyvältä roolista ja lookista riippumatta... ja se naisellinen vartalo :)
http://www.zelluloid.de/person/bilder.php3?id=2179
- zetoriki
kyl se on b,c,a
- sahadhf
Catherine Zetan kuvaa ei löytynyt.
- mies -80-
josta tulisi hyvä ja uskollinen vaimo.
- M i e s 3 5 v
Oma vaimo oli naimisiin mennessä lähinnä B, mutta vuosien saatossa se sopusuhtaisuus on alkanut karista..
- c b a
luonnollisuus on valttia, silikonit on todella rumat.
shakira on hemmetin kaunis,normaali terveeltä vaikuttava nainen, ellei lasketa hänen nytkyvää lauluääntään mukaan.
zeta jones on myös hyvä valinta.
povipommit voi sulkea kaikki pois, yrjöttävän näköistä touhua.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee632112Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."51765Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa2331250En kerro nimeäsi nainen
Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin71940Lahkojen uudestikasteille ei pitä mennä
Sananl. 22:3 Mielevä näkee vaaran ja kätkeytyy, mutta yksinkertaiset käyvät kohti ja saavat vahingon.87925Minkä arvosanan 4-10 annat Susanna Laineelle Farmi-juontajana?
Susanna Laine vetää Farmi Suomi -realityä. Minkä arvosanan 4-10 annat Suskille juontohommista? Suosikkijuontaja teki20842Miksi naisen pitäisi maksaa 50/50
Vuokrasta miehelle? Eikö se ole miehelle lahja, ja aarre, jos nainen suostuu muuttamaan kanssasi asumaan?111751Onko se liikaa pyydetty
Voisitko sinä mies kerätä rohkeutta ja ottaa yhteyttä? Minä en jaksa tätä enää. On niin ikävä sinua. Minä niin haluaisin38688- 19686
Jos joku kertoisi ihastuneensa sinuun
mutta sinua ei voisi vähempää kiinnostaa, niin vastaisitko silti ystävällisesti?93679