Naisen häveliäisyys

Mistä mahtaa johtua, että tyttöni on tullut viimeaikoina häveliäämmäksi, mitä suhteen alkuaikoina?

Aluksi tuntui, että hän on valmis ainakin koittamaan kaikenlaista, mutta nykyisin seksi = lähetyssaarnaajaa
91354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

lieneekö lihonut?
Muutama ylimääräinen kilo voi saada naisen itsetunnon alas. Tai jospa hän ei pidä itseään niin seksikkäänä kuin alussa? Muistatko sanoa kuinka ihana vartalo hänellä on, kuinka ihana sitä on koskettaa?? ymsyms, me naiset tarvitaan tuollaista =)

Äänestä
  • Hyvä että mainitsit, ajattelin aluksi jotain päinvastaista.

    Kiitos, eiköhän jo pälkästäään tällä ohjeella saada taas asiat sujumaan :)

    Äänestä

  • viimeaikoina kirjoitti:

    Hyvä että mainitsit, ajattelin aluksi jotain päinvastaista.

    Kiitos, eiköhän jo pälkästäään tällä ohjeella saada taas asiat sujumaan :)

    ...skat tässä mitään lässytystä tarvitaan.

    Minä kyllä tiedän, milloin minä olen viehättävä.

    Eli ei lässytystä, vaan TOIMINTAA!

    Äänestä

aluksi kaikki on uutta ja kiinnostavaa. Asioihin kyllästyy kuitenkin aika nopeasti, jos ne eivät tarjoa tarpeeksi tyydytystä. Saako naisesi aitoja orgasmeja seksin aikana, muistatko hyväillä häntä jne? Entä onko naisellasi kaamosmasennusta?

Äänestä
  • Lähetyssaarnaaja = pääsee helpolla kun ei kuitenkaan mitään saa. Toki naisen pitää itsekin huolehtia omasta tyydytyksestänsä, mutta pitää miehenkin asian eteen jotain tehdä. Kummasti säilyy mielenkiinto seksiin, kun siitä saa jotain irti. Urautuminen on toinen varma keino tappaa kaikki "villi intohimo", siis tyyliin joka perjantain kympin uutisten jälkeen pimeässä peiton alla.

    Tuo lihavuus juttu ei kyllä kuulosta mun korvaan kovin normaalilta. Kyllähän naisella pitää olla niin paljon itsevarmuutta, että tajuaa, että se oma mies pitää häntä viehättävänä ja seksikkäänä kiloista huolimatta.

    Äänestä

liian lihava

Äänestä

hyvälle :D

Äänestä

ehkä hän halusi suhteen alussa herättää kiinnostuksesi..ehkä hän on oikeasti häveliäs mutta esitti muuta sinun mieliksi

Äänestä

vonkaajia, ei mikään muu ole mielessä, kuin pillu, ja sen eri ilmenemismuodot, saamiset/kuinka usein/plaa,plaa,plaa! YÖK!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viimeaikoina kirjoitti:

Mistä mahtaa johtua, että tyttöni on tullut viimeaikoina häveliäämmäksi, mitä suhteen alkuaikoina?

Aluksi tuntui, että hän on valmis ainakin koittamaan kaikenlaista, mutta nykyisin seksi = lähetyssaarnaajaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu