Mistä mahtaa johtua, että tyttöni on tullut viimeaikoina häveliäämmäksi, mitä suhteen alkuaikoina?
Aluksi tuntui, että hän on valmis ainakin koittamaan kaikenlaista, mutta nykyisin seksi = lähetyssaarnaajaa
Aluksi tuntui, että hän on valmis ainakin koittamaan kaikenlaista, mutta nykyisin seksi = lähetyssaarnaajaa
Vastaukset 9
Vanhimmat
lieneekö lihonut?
Muutama ylimääräinen kilo voi saada naisen itsetunnon alas. Tai jospa hän ei pidä itseään niin seksikkäänä kuin alussa? Muistatko sanoa kuinka ihana vartalo hänellä on, kuinka ihana sitä on koskettaa?? ymsyms, me naiset tarvitaan tuollaista =)
Hyvä että mainitsit, ajattelin aluksi jotain päinvastaista.
Kiitos, eiköhän jo pälkästäään tällä ohjeella saada taas asiat sujumaan :)
...skat tässä mitään lässytystä tarvitaan.
Minä kyllä tiedän, milloin minä olen viehättävä.
Eli ei lässytystä, vaan TOIMINTAA!
aluksi kaikki on uutta ja kiinnostavaa. Asioihin kyllästyy kuitenkin aika nopeasti, jos ne eivät tarjoa tarpeeksi tyydytystä. Saako naisesi aitoja orgasmeja seksin aikana, muistatko hyväillä häntä jne? Entä onko naisellasi kaamosmasennusta?
Lähetyssaarnaaja = pääsee helpolla kun ei kuitenkaan mitään saa. Toki naisen pitää itsekin huolehtia omasta tyydytyksestänsä, mutta pitää miehenkin asian eteen jotain tehdä. Kummasti säilyy mielenkiinto seksiin, kun siitä saa jotain irti. Urautuminen on toinen varma keino tappaa kaikki "villi intohimo", siis tyyliin joka perjantain kympin uutisten jälkeen pimeässä peiton alla.
Tuo lihavuus juttu ei kyllä kuulosta mun korvaan kovin normaalilta. Kyllähän naisella pitää olla niin paljon itsevarmuutta, että tajuaa, että se oma mies pitää häntä viehättävänä ja seksikkäänä kiloista huolimatta.
liian lihava
hyvälle :D
ehkä hän halusi suhteen alussa herättää kiinnostuksesi..ehkä hän on oikeasti häveliäs mutta esitti muuta sinun mieliksi
vonkaajia, ei mikään muu ole mielessä, kuin pillu, ja sen eri ilmenemismuodot, saamiset/kuinka usein/plaa,plaa,plaa! YÖK!