no voi teijän kanssa!

gothic dracula

pieni vinkki: tr00gootteja ei oo olemassakaan, mun mielestä sitä sanaa ei ois pitäny keksiikkään, se vaan aiheuttaa riitaa, ja koko sanalla ei oo mitään merkitystä.
kyllä jokainen ihminen tietää itse että onko gootti vai ei.
ja minä en välitä, jos jotkut tulee räpättämään mulle etten oo gootti, se minkälainen on, on jokaisen ihmisen OMA asia!

6

520

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • joku

      Kerrankin joku on TÄYSIN oikeassa!!!

    • Crommower

      M'kay

    • BubbleGirl

      Goottius tulee sisältä päin siinä missä pissiyskin.
      On tokiinsa toisi, jotka kivenkovaa kutsuvat itseään esim. gootiksi, mutta ovat silti tyylinsä suhteen ailahtelevia.
      But really, does it really matter? Who cares?

    • Goth.,.,

      Ajattelin juuri tehdä tällaisen samanlaisen keskustelun jonnekkin, mutta onneksi joku on askeleen edellä.. ^^ Juttelin aiemmin tänään asiasta erään goottiystäväni kanssa..

    • hevi

      okei tuli selväx jos haluut XD

    • x6x6

      oon samaa mieltä, turhia ne tr00gootti hömpötykset:)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka se jytkytti BKT:stä nyt 0,3 prosenttia pois

      Ja vain kolmessa kuukaudessa! Vuositasollahan tuo tarkoittaa reilun prosentin pudotusta. Pärjäisi varmaan lasketteluss
      Maailman menoa
      20
      7488
    2. SDP haluaa LISÄÄ veroja bensa-autoille!

      Sdp:n vaihtoehtobudjetti esittää polttomoottoriautoille lisää veroja Sdp esittää tuoreessa vaihtoehtobudjetissaan verot
      Maailman menoa
      65
      7236
    3. Mies, näen sinua hetken

      ja olet mielessä ikuisuuden. Toisia näen ikuisuuden ja he eivät jää mieleen hetkeksikään. Muistan jokaisen kohtaamisen
      Ikävä
      27
      4679
    4. Riikan perintö: ennätysvelka, ennätystyöttömyys ja ennätysverotus

      Tavallisen keskituloisen suomalaisen verotus on kireintä vuosikymmeniin, ja ensi vuonna palkansaajien käteen jää vieläki
      Maailman menoa
      232
      3834
    5. Antti Lindtman kiitti valtiovarainministeri Purraa

      Ministeri Purra kertoi ottavasa vastuun EU:n alijäämämenettelyyn joutumisesta. Hän myös sanoi tietävänsä, että Lindtman
      Perussuomalaiset
      33
      3093
    6. Suomalaisten enemmistö on (ateisteja / fiksuja / sosialisteja)

      Tai jokin noiden yhdistelmä, koska S-ryhmän markkinaosuus päivittäistavarakaupasta on yli 50 prosenttia.
      Maailman menoa
      13
      2796
    7. Riikka Purra on ihana, jämpti

      Hän yrittää saada Suomen taas kuntoon. Sanoo asiat suoraan, eikä piiloudu kapulakielen taakse. Riikan kaltaisia päättä
      Maailman menoa
      109
      2743
    8. Brittiläinen vasemmistolehti: Sanna Marin oli vihdoin rehellinen

      Nyt tulee pahasti lunta tupaan Seiskan tähtitytölle. Ex-pääministerin kirjaa arvostellaan latteuksista ja itsekehusta.
      Maailman menoa
      15
      2561
    9. "Purra löylytti oppositiota", sanoi naistoimittaja Pöllöraadissa

      Kyllä, Purra tekee juuri sitä työtä mitä hänen tuossa asemassa pitää tehdä, hän antaa oppositiolle takaisin samalla mita
      Maailman menoa
      45
      2441
    10. Henkilökohtaisia paljastuksia Dubaista - Kohujulkkis Sofia Belorf on äitipuoli ja puoliso!

      Tiesitkö, että Sofia on äitipuoli ja rakastava puoliso? Sofia Belorf saa oman sarjan, jossa seurataan hänen Bling Bling
      Kotimaiset julkkisjuorut
      70
      2413
    Aihe