Silver shampoo ja aitohiuspidennykset

kysyisin vain että voiko silver shampoolla pestä remy aitohiusta? jääköl se lilaksi vai vaalentaako se sitäkin hiusta kirkkaammaksi? kiitos vastaukselle.:)
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Silver shampoo tehoaa aitohiuspidennyksiin vaihtelevasti, mutta ei sen ainakaan lilaksi pitäisi jättää!Olen kirkastanut vaaleita pidennyksiä silverillä tosi pitkällä vaikutusajalla eikä jättänyt lilaksi. Mutta jos jättää, syväpuhdistavaa vaan päälle :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tilda89 kirjoitti:

kysyisin vain että voiko silver shampoolla pestä remy aitohiusta? jääköl se lilaksi vai vaalentaako se sitäkin hiusta kirkkaammaksi? kiitos vastaukselle.:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu