iPod Nanon takakansi

Voiko mustassa 2GB mallissa olla kromin väristä takakuorta? Netissä olevissa kuvissa näkyy olevan,mutta kun katsoin 8GB mallia oli takakuori musta?
2378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

1st gen: etukuori polykarbonaattia (musta ja valkonen)
ja takakuori kromattua metallia. koot 1Gt, 2Gt & 4Gt

2nd gen: Yhtenäinen kuori, andisoitua alumiinia. Koot 2Gt (harmaa),
4Gt (harmaa, sininen, pinkki ja vihree) & 8Gt (musta ja punanen)

Äänestä
  • Mitä eroa on 1st genillä ja 2nd:llä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ipodi kirjoitti:

Voiko mustassa 2GB mallissa olla kromin väristä takakuorta? Netissä olevissa kuvissa näkyy olevan,mutta kun katsoin 8GB mallia oli takakuori musta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu