mistä tiedän että nainen on kiinnostunut? mietin vain kun olen työpaikkani kahvilassa niin aina se nainen tulee viereen jutteeleen ihan normaaleja juttuja vaikka muuallakin olisi tilaa, mutta haluaisin todellakin lähteä sen kanssa ulos mut aloite on niin samperin vaikeaa? olisko mulla mahdollisuuksia? olen ujo, mutta juttu kummiskin luistaa mainiosti
Kiinnostunut?
erki teuvo
41537
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
keksi, niin kirjoita paperille:
Olen samperin ujo, lähdetkö silti kanssani ulos jos pyytäisin.
Tuon paperin tyrkkäät naisen käteen ja jäät odottamaan naisen vastausta.
Paperin työntäminen naisen käteen on yllättävän helppoa, eihän sulla ole mitään hävittävää.
Jos nainen ei suostu, niin pääsetpä ainakin hänestä rauhaan.
Jos jompi kumpi teistä on varattu, älä tee näin sillä en halua opastaa ketään pettäjäksi.
.. ihana tapa!
jos olisin sinusta kiinnostunut ja juttumme luistaisi niin olisin todella otettu tästä huomionosoituksesta..
haaveilee..
varsinaisesti kuulu, mutta kysynpähän että mitä te siellä ulkona tekisitte eli miten se eroaa siitä mitä te teette jo nyt ? Tuli vaan mieleen.
Sehän jo osoittaa että nainen on kiinnostunut sinusta, että hän tulee sinun viereesi juttelemaan. Rohkaise mielesi, ja ehdota treffejä, niin eiköhän se siitä lähde käyntiin ihan omalla painollaan. Ja jos sattuisi että olet erehtynyt, niin sillehän ei sitten mahda mitään. Mutta ei asia kysymättä selviä.