Taas on uusi päivä.
Eilen meni hyvin ei mennyt pisteet yli onnkeis, tästä se alkaa.
Uusi vuosi on hieman pelottava, no katsotaan uinka käy.
Eilen meni hyvin ei mennyt pisteet yli onnkeis, tästä se alkaa.
Uusi vuosi on hieman pelottava, no katsotaan uinka käy.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Jospa laittaisit kerran viikossa tuloksia tänne niin olisi mielekkäämpää seurata jos nyt ketä kiinnostaa. Samalla voisit nostaa katsettasi aina seuraavan viikon tavoitteeseen ja siitä taas edespäin kuukausitasolle jolloin tämä ei mene ihan näpräämiseksi koko homma. Mites tuon liikunnan kanssa, kuuluko päivärutiiniin?
Liikunta kuuluu, jo työheni.
Ja kyllähän minä liikun muuttenkin, (jos olisit ollut tarkenpi niin olisit tekstistäni aijemmin huomannut että kerroin käveleeni eilen.
Ja niin se kyllä on ettei ketään kiinnosta jos joku täällä päivittäis tilaston tekee, Siinä sä kyllä olit aivan oikeessa.
Mutta aatelin että onnistuisin paremmin kun kerron täällä.Mutta vinkki meni perille en vaivaa päivittäis.
Mutta tästäkin huolimatta hyvää loppu vuotta ja parenpaa ensi vuotta.
: D
Tsemppi pysyy kyllä paremmin päällä kun kirjaa olot ja tuntemukset päivittäin ylös. Voit tehdä vaikka yhdelle viikolle aina yhden ketjun jonne kirjoitat. Tai perusta oma päiväkirja esimerkiksi terhi.nettiin.
Tsemppiä ja onnea tulevalle vuodelle!
siitä saa voimaa jatkaa ja ei sitten luovuta niin helpolla!
Ainakin itse käyn kirjoitukset läpi joka päivä muiden laihduttajien osalta ja vastaan, jos on vastattavaa.MINUA KIINNOSTAA, ne kannustavat eteenpäin omassa projektissa ja niistä voi saada hyviä vinkkejäkin! Enkä varmasti ole ainoa.
Tosin 1 ketju/viikko on riittävä, jopa ketju/ 2 viikkoa, mikäli tyypit ei pidennä ketjua keskustelulla ihan hirveesti.
Jatka vaan kirjoittelua, ei pidä masentua ajattelemattomasta kommentista.