Asentajan liksat????

Koneenasentajan tienesteistä kyselen. Ja Putkiasentajan (teollisuus). Ja jos on hyvää vinkkiä missä töitä olis tyrkyllä? KIITOS??
1734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

koneasentajan palkka pyörii teollisuudessa 10.50 -12.00 euroo tunnissa muut lisät. Jos hallitsee tietotekniikkaa ja tuntee kunnossapitojärjestelmiä niin työnsaanissa ei pitäisi olla vaikeuksia. Ikäsyrjintää(yli 50)luulen tietysti olevan niinkuin muillakin aloilla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tero1000 kirjoitti:

Koneenasentajan tienesteistä kyselen. Ja Putkiasentajan (teollisuus). Ja jos on hyvää vinkkiä missä töitä olis tyrkyllä? KIITOS??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu