APUA APUA kukaan ei tiedä tätä(tosi vaikee)

mikä ihme biisi se on oon miettiny ainaki vuoden.Se on semmonen tosi tarttuva tekno biisi se oli tänä vuonna mtv3:lla soittamas(se oli joku pikkuohjelma). muuta en oikee tiärä.lähettäkää paljon vastauksii jos kyseinen kappale vaikka löy´tyis
5463
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Elviksen näin maikkarilla.

Äänestä
  • Ei.kyseinen kappale on tekno kappale !

    Äänestä

Kyllä kyseessä taitaa olla Kari Tapio. Kyllä se biisi sieltä jostain löytyy, kunhan käyt rauhassa koko Kari Tapion tuotannon läpi.

Äänestä
  • ei sinnepäinkän

    Äänestä

  • fdaf kirjoitti:

    ei sinnepäinkän

    Kari Tapio on kova tekemään teknoa!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sneeaker kirjoitti:

mikä ihme biisi se on oon miettiny ainaki vuoden.Se on semmonen tosi tarttuva tekno biisi se oli tänä vuonna mtv3:lla soittamas(se oli joku pikkuohjelma). muuta en oikee tiärä.lähettäkää paljon vastauksii jos kyseinen kappale vaikka löy´tyis

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu