Tunteeko kukaan..?

Tietääkö kukaan ketään perhettä Englannissa Liverpoolissa tai sen lähettyvillä joka etsisi au pairia?
Esim jos heidän edellinen on lopettamassa tms.
3738
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laitappa profiili www.Aupair-World.net ja etsi sieltä.

Äänestä

gumtreehen eli http://liverpool.gumtree.com/ ja katso noi nanny ja babysitting jobs. Tietysti voisit loytaa paikan myos finn guildin kautta, laita vaikka sinne ilmoitus kanssa.

Ja kokeile vaikka viela www.absolutelyaupairs.com ehka heilta loytys jotain.

Äänestä

En valitettavasti tieda perhetta, mutta suosittelen kans tota au pair worldia. ja jos nyt loydat perheen, ja oot tulossa piankin, niin laitappa ilmotusta tanne, oon nimittain ihan lahella liverpoolia!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


dundundun kirjoitti:

Tietääkö kukaan ketään perhettä Englannissa Liverpoolissa tai sen lähettyvillä joka etsisi au pairia?
Esim jos heidän edellinen on lopettamassa tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu