MITÄ UUTTA VUODELLE 2007..?

Eikös nuo mettäjutut ala jo kyllästyttää? Mikä olis semmonen uusi hulina, joka laitettais pääle 2007?
Kunnan talouski vissiin parani kerta heitola, ko ei ole kuulunu mithään?
Vi olisko tämä vuosi aivan vain taas niikö ennenki, ettei puhuta misthään mithään?
1396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuules tymppy. metsät jos hakataan ne ovat
menneet vähintään sadaksi vuodeksi.
yritä nyt jaksaa edes kaksi viikkoa
seurata keskustelua.

osallistumaan sinusta ei varmaankaan ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tymppy kirjoitti:

Eikös nuo mettäjutut ala jo kyllästyttää? Mikä olis semmonen uusi hulina, joka laitettais pääle 2007?
Kunnan talouski vissiin parani kerta heitola, ko ei ole kuulunu mithään?
Vi olisko tämä vuosi aivan vain taas niikö ennenki, ettei puhuta misthään mithään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu