hinta ja kipukynnys?

olen harkinnut jo monen vuoden ajan tässä ottaa selkärankaa pitkin menevä tatska.. niskasta alaselkään.. paljon sellainen tulisi about maksamaan jos leveys olisi joku 6cm ja onko selkärangan kohdalle kivuliasta ottaa kuvaa?
2672
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...varmaan aikas kallis on, jos koko selkä on about 7000-8000 egee.. Ja se kipu on niin yksilöllistä, mut kyllähän se arka paikka on..

Äänestä
  • Eilen hakattiin selkään kuvaa. Alkaa persvaosta(!) ja etenee selkää rankaa pitkin noin 20cm.. Kyllähän se vähän nipistelee, mutta on se hienokin! Sattuu vähemmän kun ajattelin.. esim. jalkapäytään hakkaaminen sattui huomattavasti enemmän.. oman kuvan saan pro-ale hintaan, joten tuohon hinta.kysymykseesi en voi vastata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


nacci kirjoitti:

olen harkinnut jo monen vuoden ajan tässä ottaa selkärankaa pitkin menevä tatska.. niskasta alaselkään.. paljon sellainen tulisi about maksamaan jos leveys olisi joku 6cm ja onko selkärangan kohdalle kivuliasta ottaa kuvaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu