siis asiaan: mikä näist vaatteista on teijän mielest parhaimman näkönen:
tää: http://www.blackgroup.fi/cat/product_details.php?p=523
tää: http://www.blackgroup.fi/cat/product_details.php?p=300
vai tää: http://www.blackgroup.fi/cat/product_details.php?p=852
vai tää:
vaatteita
gootti
3
376
Vastaukset
- elycenda
Eka on ainoa edes jotenkuten kauniin oloinen. Muut kaksi ei oikein ole tyylikkäitä, varsinkin se keskimmäinen on aivan järkyttävä.
- haikea
otsikko
- gothstorm
Ehdottomasti se ensimmäinen! :D se keskimmäinen on hirveä ainakin minun mielestä. mutta jos tilaat jotain niin se ensimmäinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721984
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821450Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821384Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101127Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391036Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210973- 94824
- 38815
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49755