mistä epilaattori?

Oon yrittänyt ettiä nettikaupoista Braunin Silk-epil x'elle epilaattoria, mutta en ole mistään löytänyt. Osaisko kukaan neuvoa löytyykö sitä mistään suomalaisesta nettikaupasta?
3587
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ainakin Hobby Hallista löytyy kolmeakin mallia. Ehkäpä NettiAnttilassakin olisi, koska tavarataloissakin myydään. Muistaaksen joku oli löytänyt vielä halvemmankin nettikaupan.

Äänestä
  • hobby hallissa näyttää olevan tuo silk epil just loppu eikä uusia ole tulossa ja anttilassa näyttää olevan älytön hinta, koska siinä on vielä lisäksi se silkfinish...Jos joku osais neuvoa sen halvan paikan niin oisin tosi kiitollinen.

    Äänestä

  • vanilla. kirjoitti:

    hobby hallissa näyttää olevan tuo silk epil just loppu eikä uusia ole tulossa ja anttilassa näyttää olevan älytön hinta, koska siinä on vielä lisäksi se silkfinish...Jos joku osais neuvoa sen halvan paikan niin oisin tosi kiitollinen.

    http://www.pixmania.com/fi/fi/461337/art/braun/epilaattori-silk-epil-x-e.html

    tuolta löytyy ainakin se ja hinta on halvempi kun yleensä. en sit tiedä noista postikuluista. toimituskin on kuulemma nopee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vanilla. kirjoitti:

Oon yrittänyt ettiä nettikaupoista Braunin Silk-epil x'elle epilaattoria, mutta en ole mistään löytänyt. Osaisko kukaan neuvoa löytyykö sitä mistään suomalaisesta nettikaupasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu