Tietäisikö kukaan teistä missä päin oulun keskustaa olisi halpa parturi-kampaamo? Kyseessä olisi siis akan hiustenmallin muutos, niin simppeli että uskoisin että opiskelijakin sen helposti taikoisi (itse en kyllä viitsi alkaa sohimaan..).
Kuvernöörin pysäkin lähellä oleva parturi-kampaamo on tällä hetkellä tietämykseni mukaan halvin (n. 20 e) mutta jos vielä vähän voisi nipistää?
Kuvernöörin pysäkin lähellä oleva parturi-kampaamo on tällä hetkellä tietämykseni mukaan halvin (n. 20 e) mutta jos vielä vähän voisi nipistää?
Vastaukset 5
Vanhimmat
akkasi
parturi kampaamo sofi...jotain 15 euroa leikkaus.....lävistäjällä
Lupaan tasasen jäljen, tietenki edellyttäen että eukon pää ei ole ennestään kolonen.
ellet opiskelijoita pelkää /ei ole pelkäämistä, vain aikaa kuluu enemmän kuin ammattilaisen käsissä. en ole Oulusta joten en tiedä missä parturi-kampaajia koulutetaan siellä päin, mutta keltaisilla sivuilla lukenee missä oppilastöitä tehdään ja mistä tilataan aika.
Oulun seuden ammattiopisto
http://www.osao.fi/index.php?354
Miesten ja naisten hiustenleikkaus
(konetyö, rajojen siistiminen) 5,00 € - 7,00 €