VAIMONI RAKASTAJA VARASTI

PUVUNTAKKINI JA JÄTTI HAISEVAN REUHKAN NAULAKKOON.
KUN TULIN KOTIIN OLI VAIMO NIIN ONNESSSAAN.MEIDÄN PITI LÄHTEÄ KIRKKOON,NIIN SELLAINEN RUUTUINEN HAISEVA PASKATAKKI OLI NAULASSA.
NAUTI NYT ROTARY JA YRITTÄJÄMERKISTÄSI.
SÄ VARMAAN PÄRJÄÄT PAREMMIN.AKAT KATTOO SITÄ BOSSIA ENEMMÄN KUN TAI NO KYLLÄ MUA ON KATTOTTU VIELÄ ENEMMÄN TOS RUUTUTAKIS.ERI MERKITYS EHKÄ.
KOITAS TUODA SE PALOMÄENKUJALLE TAI MUUTEN.
TIEDÄN SUN HOMON.OOT SE VASURIEN EDUSTAJA.OLIKOS KIVAA OLLA KYLÄS MEILLÄ ?
93034
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

terveisiä myös vaimollesi.
Hyvin olet vaimosi sparrannut,
harvoin reissumies näin hyvää kyytiä saa.
Kiitos viellä kerran,
poikkean talossa toistekin.

Ps.
Viitsitkö jättää takkiin sopivat hanskat ja kaulaliinan näkösille,
talviaamut ovat viellä kirpakoita.

Äänestä

Heitä muija mäkeen ja osta säästyneillä rahoilla itsellesi uusi hieno takki. Osta vielä hienompi kuin se entinen oli, niin näytät komeammalta kuin se varas.

Äänestä
  • saatana vie erotessa tuhkatkin pesästä. olis ees omansa joskus putsannut.

    Äänestä

  • muija vie kaiken kirjoitti:

    saatana vie erotessa tuhkatkin pesästä. olis ees omansa joskus putsannut.

    Ja vielä tuhkaluukkukin all away:lla tyhjäksi..heh heh

    Äänestä

Oli!

Äänestä

... sun kanssa kirkkoon. Ei maar... miksi katsot vielä vaimoasi? Käske häntä hakemaan takkisi ja heitä sen jälkeen akka pihalle!

Äänestä
  • hakemaan,
    mänköö ukko ite.
    Mie viel venytteln täällä petissä,
    on niin raukee olo.

    Äänestä

  • Sariella kirjoitti 9.1.2007 klo 23.09: "Mä voin tulla sun kanssa kirkkoon"

    Ai naimisiinko haluat, Sariella? Vai ovatko (taas kerran) sanat suuremmat kuin teot?

    Mutta jos oikeasti haluat naimisiin, soita ja tutustu. Numeroni löydät 2 klikkauksen takaa.

    Tarjous on voimassa,jos olet hellä ja rakastava tyttö jolle maistuis iso annos helliä halauksia joka päivä ja jokainen yö hellästi sylikkäin kanssani.

    Äänestä

Olit käynyt kotonani ja skaffasit uhkaamasi hanskat ja huivin.Solmio oli jo liikaa.
Sanoin vaimolle,että lopettaa tai saa lähteä kälppiin isänsä omistamasta kodista.
Laitan Molemmat Lexukset myyntiin ja sitten on loppu.
Olisit nyt vieny ne vauhtiraidalla varustetut kalsaris.Mikä mies sä oikein oot.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

PUVUNTAKKINI JA JÄTTI HAISEVAN REUHKAN NAULAKKOON.
KUN TULIN KOTIIN OLI VAIMO NIIN ONNESSSAAN.MEIDÄN PITI LÄHTEÄ KIRKKOON,NIIN SELLAINEN RUUTUINEN HAISEVA PASKATAKKI OLI NAULASSA.
NAUTI NYT ROTARY JA YRITTÄJÄMERKISTÄSI.
SÄ VARMAAN PÄRJÄÄT PAREMMIN.AKAT KATTOO SITÄ BOSSIA ENEMMÄN KUN TAI NO KYLLÄ MUA ON KATTOTTU VIELÄ ENEMMÄN TOS RUUTUTAKIS.ERI MERKITYS EHKÄ.
KOITAS TUODA SE PALOMÄENKUJALLE TAI MUUTEN.
TIEDÄN SUN HOMON.OOT SE VASURIEN EDUSTAJA.OLIKOS KIVAA OLLA KYLÄS MEILLÄ ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu