apua raskausarpiin

Onko kukaan koskaan kokeillut mitään konstia menestyksekkäästi raskausarpien poistamiseen? Kaikki vinkit otetaan kiitollisuudella vastaan!
1279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni oli viime kesänä reisissä epämukavat raskausarvet,mutta en voinut niille mitään..Noh,ehkä n.kuukausi sitten huomasin että ne ovat kadonneet lähes kokonaan! Enkä ole tehnyt mitään asian eteen..

Eli kai ne itsestään lähtee pois..Nyt olen tosiaan alkanut rasvaamaan niitä useammin kuin ennen,mutta en tiedä vaikuttaako se arpiin mitenkään :)

Toivotaan nyt että katoavat ennen kesää :)

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


vesimiehen tytär kirjoitti:

Onko kukaan koskaan kokeillut mitään konstia menestyksekkäästi raskausarpien poistamiseen? Kaikki vinkit otetaan kiitollisuudella vastaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu