Haluaisin tilata jostain luotettavasta ulkomaisesta nettikaupasta gootti/rock vaatteita. Kotimaiset vaatetarjonnat eivät houkuttele. X-tra_x:llä olis paljon mieleisiä vaatteita mutta kaupan huonon maineen takia en haluaisi sieltä tilata.
Eli nyt hyvien goottikauppojen osoitteita ja kokemuksia kehiin!
T. Luminen-83
ulkomaisia goottikauppoja?
Luminen-83
2
362
Vastaukset
- caffeinequeen
Oletko lukenut jo Schattenin keskustelun aiheesta? -> http://www.clubschatten.net/keskustelu/viewtopic.php?t=3930&sid=1f9e5fd199cdb686827d548bc2847bf6
- Shillis
Älkää mainostelko tuota kaunista ja perus fiksua keskustelupalstaa täällä. Emmehän me halua teinien hyökkäävän sinne, emmehän ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1721984
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,821450Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1821394Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta101127Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita391046Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!210973- 94824
- 38815
- 85805
Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan49765