Hirvein Suomen edustaja....

11465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Tuo pesee kaikki nykyisissä karsinnoissa olevat latteudet ihan 10-0. Sanoitus on muuten Juicen (RIP)

Äänestä
  • Hirvein biisi ikinä koskaan missään! Täyttä paskaa...Juice teki kunnon mahalaskun vaikka eipä sen muissakaan biiseissä kehumista ole mutta toi oli kyllä pohjanoteeraus...
    ps nuo nolla pistettä oli ihan ansaittu, jopa nää karsinta biisit on parempi ja se on paljon sanottu

    Äänestä

Mielestäni vieläkin kaameampi on Jasmine, laita hakusanaksi Finland eurovision Jasmine. Jasmine vieläpä mokasi esityksen (lauloi välisoiton päälle) ja oli ottanut vieläpä sikkarapermanentin ennen kisoja. Laulukin oli kaameimpia mitä on ollut.

Äänestä
  • ..Kyllä!!!!!!

    Äänestä

  • Linda80 kirjoitti:

    ..Kyllä!!!!!!

    vaan Syksyn sävel.

    Äänestä

olihan se euroviisujuontajakin kaamean näkönen. Musta toi on tohon aikaan liittyvää musiikkia, joka vaan näyttää kaamealta tätä päivää elävien mielestä.

Äänestä
  • Ilmeisesti Kojo oli aikalaistensakin mielestä kaamea - nollasta pisteestä päätellen. Siis muun Euroopan mielestä, ei suomalaisten, kun Kojon kerran viisuihin laitoimme..

    Äänestä

  • Lizzy_ kirjoitti:

    Ilmeisesti Kojo oli aikalaistensakin mielestä kaamea - nollasta pisteestä päätellen. Siis muun Euroopan mielestä, ei suomalaisten, kun Kojon kerran viisuihin laitoimme..

    olla silloi Suomalainen.

    Äänestä

  • häpesin kirjoitti:

    olla silloi Suomalainen.

    ..tääkin biisi on syvältä mt toi kojo on ihan karsee, pelottaa ja hävettää jo nyt kuka meiltä lähtee edustaa kon kaikki ihan perseestä

    Äänestä

  • kuunnelkaa tää kirjoitti:

    ..tääkin biisi on syvältä mt toi kojo on ihan karsee, pelottaa ja hävettää jo nyt kuka meiltä lähtee edustaa kon kaikki ihan perseestä

    http://www.youtube.com/watch?v=oyNA_f_IRDA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Linda80 kirjoitti:

...ikinä!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=N8HdS0ukSwk

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu