Taas tuntuu niin pahalta...

Eikä loppua näy! olen niin täynnä kiukkua,ikävää ja huonoa oloa ettei loppua näy! Jaa miksi vai? On se nyt pahasana!
1822
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Usko pois. Kaikki on aina helpompaa, jos ei ole avioliittosopimusta ja lapsia. Kateeksi käy, vaikka tällä hetkellä kriiseiletkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


No mää vaa kirjoitti:

Eikä loppua näy! olen niin täynnä kiukkua,ikävää ja huonoa oloa ettei loppua näy! Jaa miksi vai? On se nyt pahasana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu