kysäisenpä

Poistettiinko yksi Avon keskustelu sivuilta.
Kun tuntuu siltä.
3296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kiva että olen noin valveutunut. En itse ollutkaan huomannut täältä poistetun mitään Avoniin liittyvää, vaikka minuakin Avonit kyllä kiinnostavat.

Äänestä
  • Tohkeissani kirjoitin äsken väärin, tarkoitin siis, ETTÄ ON KIVA, KUN SINÄ OLET NOIN VALVEUTUNUT JA HUOMAAT KAIKENLAISTA.

    Äänestä

  • Ehkä kauniimpi kuin äsken kirjoitti:

    Tohkeissani kirjoitin äsken väärin, tarkoitin siis, ETTÄ ON KIVA, KUN SINÄ OLET NOIN VALVEUTUNUT JA HUOMAAT KAIKENLAISTA.

    Mielestäni erästä sellaista keskustelua ja ajatelin tänään vilkaista miten se etenee.
    En kuitenkaan löytänyt sitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain kirjoitti:

Poistettiinko yksi Avon keskustelu sivuilta.
Kun tuntuu siltä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu