Beats And Style toimiii

Tässä olis yksehotus viisuihin ja kappaleet voi kuunnella http://lotta.yle.fi/ijulkaisu.nsf/sivut/euroviisut2007
3279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siinäpä Lovexille kova haastaja.

En ollut ennen kuullutkaan moisesta yhtyeestä.
Eka kuulemalta vaikutti tosi hyvältä.

Hyvät biisit oli kyllä Laurallakin.

On muuten tosi vaikea näistä valita.

Täytyy vaan kuunnella useita kertoja nää kipaleet , niin eiköhän sieltä se jyvä löydy.

Johannalla oli kans tosi kaunis balladi.

Äänestä
  • Sama ongelma.
    Paljon hyviä erityyppisiä kappaleita.
    Tämä Beats And Style kolahti kyllä, siis se eka biisi.

    Äänestä

  • Ketä äänestäis? kirjoitti:

    Sama ongelma.
    Paljon hyviä erityyppisiä kappaleita.
    Tämä Beats And Style kolahti kyllä, siis se eka biisi.

    ja sitten on ihan hirveesti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heyasd kirjoitti:

Tässä olis yksehotus viisuihin ja kappaleet voi kuunnella http://lotta.yle.fi/ijulkaisu.nsf/sivut/euroviisut2007

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu