Nutrauksella kilot pois?

Moi, kysyisin onko nutrauksella mahdollista saada -10kg kesäksi pois? Aloitan tänään 5 päivän starttipaketilla.

Ja toinen kysymys, saako nutrilet patukoita korvata muilla esim easy body tuotteilla?

Kiitti vastauksista! :) Tsemii kaikille laihdutukseen!

Ps, olis kiva jos joku muukin on nyt alottamassa nutrausta että voitais vaihdella kommentteja ja tsempata toisia. Jos oolet aloittamassa niin laita viestiä :)
6956
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

kunhan vaan ensin saan tuon starttipaketin käsiini!!
Täällä maalla käpykylässä kun asu ei tahdo löytyä kaupista mitään erikoista.
Ens ma olis tarkotus alottaa.
Hirvittää vaan jos ovat kovin pahan makusia että saako niitä alas...

Äänestä
  • allevoolla kidutan itseäni. Vitsi, ihan hyvää eikä ole ollut nälkä. Tosin olen rouskuttanut porkkanaa, kurkkua, tomaattia, salaattia. Vähän tuntuu kuin korvat olisivat pidentyneet!

    Äänestä

  • Starttipaketin saat tilattua netistä tai sitten kun menet isommalle paikkakunnalle niin päivittäistavarakaupoista kyllä löytyy. :)

    Itselläni ei ainakaan vielä tee pahaa, eli tähänastiset ruuat ovat ainakin menneet alas. Suklaapirtelöä tosin ei mene kun puolet kerralla, mutta juon sen kahdessa osassa ja se on ok :)

    Tsemppiä kaikille!

    Äänestä

  • Tehostarttia myydään myös netin kautta, www.terveyskaupat.net

    Äänestä

Miten ajattelit jatkaa sen 5 päivän starttipaketin jälkeen? Nutriletilla on kyllä mahdollista saada pois tuo 10kg kesäksi. Mullakin alkaa nutraus heti viikonlopun jälkeen ! :)

Äänestä

Meinasin aloittaa kanssa nutrilettin aloituspakkauksella. Hinta kyllä hiukan kirpaisee, mutta tuntuu ettei muuten tule tuloksia. painonvartijoitten avulla en ole painoa saanut pudotettua muuta kuin viime syksynä n 4 kg
olisi tarkoitus vielä 7 kiloa saada pysyvästi pois.
ajattelin käyttää tuota nutrilettia aloituksena ja sitten jatkaa muuten kevyeen malliin, ehkä muutaman aterian korvata korvike-tuotteilla.
hiukan pelottaa tuo että rahat menee hukkaan ja paino nousee nopeasti jälleen takaisin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


bmi 28 kirjoitti:

Moi, kysyisin onko nutrauksella mahdollista saada -10kg kesäksi pois? Aloitan tänään 5 päivän starttipaketilla.

Ja toinen kysymys, saako nutrilet patukoita korvata muilla esim easy body tuotteilla?

Kiitti vastauksista! :) Tsemii kaikille laihdutukseen!

Ps, olis kiva jos joku muukin on nyt alottamassa nutrausta että voitais vaihdella kommentteja ja tsempata toisia. Jos oolet aloittamassa niin laita viestiä :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu