Pedofiilit perseestä

Niin lohdullista tietää, että täälläkin jotkut vanhat lahomunat metsästää lapsia. Tämäkin viimeisin mikkeliläinen pedofiili voitaisiin ihan nasauttaa päiviltä saunan takana.

Mukavaa myöskin hänen työtovereilleen varmaan... Eikös mister pedofiili työskennellyt Tampereen yliopistolla tutkijana?
8754
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Vittuako siinä uhkailet. Haluatko itse saunan taakse?

Itsehän ne ämmät ovat sen miehen luokse menneet, ei ole kukaan pakottanut.

Äänestä
  • mee hoitoon

    Äänestä

  • Ei kun just päinvastoin, äijä kulkenu ympäri maata, mihin tollaset pikkulikat kotoota pääsisi, pitemmälle siis.

    Äänestä

jos näin on mielestäsi

Äänestä
  • koska ipanoiden vanhemmatkin on nykyään perseestä

    Äänestä

  • jp- kirjoitti:

    koska ipanoiden vanhemmatkin on nykyään perseestä

    perseestä???

    Äänestä

Moni noiden teinityttöjen ystävä aloittaa samoihin aikoihin tupakoinnin, kuin nämä muutamat ovat kiksauttaneet. Kumpikin homma aikuisten ystävällisellä avustuksella.

Useimmat tupakoitsijoista kupsahtavat harrastukseensa. Tupakoivia teinejä on tuhottomasti enemmän, kuin naivia.

Miksi kohu nousee, jos juttuun saadaan sotkettua tissi- ja tussuasioita? Eikö metelin määrän pitäisi olla jossain suhteessa lasten terveyttä ja tulevaisuutta uhkaaviin asioihin?

Ettei vain liian moni näennäisesti kunniallinen ihminen hyötyisi lasten myrkyttämisestä tupakalla, alkoholilla ja epäterveellisellä sapuskalla?

Helpompi jeesustella jonkun vanhan pervon tekemisillä, kuin katsoa peiliin. Aika moni ns. "hyvinvointivaltion" pyörittämiseen menevä euro tulee tupakan myynnistä lapsilleja vielä useampi aikuisilta jotka on saatu tupakkakoukkuun lapsena.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


*** kirjoitti:

Niin lohdullista tietää, että täälläkin jotkut vanhat lahomunat metsästää lapsia. Tämäkin viimeisin mikkeliläinen pedofiili voitaisiin ihan nasauttaa päiviltä saunan takana.

Mukavaa myöskin hänen työtovereilleen varmaan... Eikös mister pedofiili työskennellyt Tampereen yliopistolla tutkijana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu