Vaaliexpress

Keskiviikkona tuli vaalikeskustelu Kemijärveltä.
Kuka kauhea nainen irvisteli koko ajan erään
ehdokkaan takana? Ihan pahaa teki katsoa.
41056
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä vain repi suupieliä ylöspäin vaikka aihekkaan kovin naurattava ollut....varmaan huomas ittensä pikkutelkusta ja pani parastaan,,,heh

Äänestä
  • juu,tätihän pääs telekkuun..kait sillä vhs kasetti suhisee ny viteossa ku kattelee uusintaa ittestää! voi hitsi mikä näky!heh ,ei voi ku ihimetellä!!

    Äänestä

  • ex-kemppa kirjoitti:

    juu,tätihän pääs telekkuun..kait sillä vhs kasetti suhisee ny viteossa ku kattelee uusintaa ittestää! voi hitsi mikä näky!heh ,ei voi ku ihimetellä!!

    Kemijärveläiset eivät ole tuollaisia linssiluteita. Varmaan joku etelän ihminen
    esitteli ikeniään pohjoisen kansalle.

    Äänestä

Olin niin ällikällä lyöty näistä ehokkaista..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mnm kirjoitti:

Keskiviikkona tuli vaalikeskustelu Kemijärveltä.
Kuka kauhea nainen irvisteli koko ajan erään
ehdokkaan takana? Ihan pahaa teki katsoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu